Розетка, ДТЕК Мережі, Аврора та ще 9 українських компаній за цифровізацію бізнесу здобули премію “Вчасно.Кращі Незламні”
12 провідних українських компаній стали переможцями премії "Вчасно.Кращі Незламні" за досягнення у сфері автоматизації. 21 червня на благодійній конференції під час презентації кейсів переможців та вручення нагород сервіс цифрових рішень для бізнесу "Вчасно" разом з гуманітарним фондом Сергія Притули зібрали понад 127 тисяч гривень на розмінування Харківщини. Збір у 300 000 грн ще триває.
Про це інформує Рубрика.
Премія "Вчасно.Кращі" – це відзнака для бізнесів, які попри всі труднощі активно впроваджують цифрові сервіси та стають прикладом для всього ринку. За результатами роботи у 2023 році були відібрані та презентовані показові кейси провідних українських компаній. А спеціалізоване журі із 300 кейсів обрало 12 найуспішніших.
Лауреатами премії стали:
- ДТЕК Мережі,
- "Розетка",
- "МЕТІНВЕСТ",
- "FOZZY",
- "lifecell",
- "Аврора",
- "Imperia Holding",
- "Рост",
- мережа книгарень "Є",
- "KUEHNE+NAGEL",
- "Юрія-Фарм",
- "Криворізький залізорудний комбінат".
Переможці у своїх доповідях під час конференції поділитися досвідом впровадження діджитал-практик, зокрема:
- електронного документообігу,
- ПРРО,
- цифрового підпису,
- еTTH,
- технології EDI.
Також українські підприємці зазначили, що діджиталізація не лише допомагає бізнесу працювати ефективно. Вона є виміром його витримки та конкурентноздатності у турбулентних умовах. За їхніми словами, саме цифрові сервіси стали одним з тих факторів, які дозволили компаніям втриматися під час повномасштабного вторгнення рф.
"Війна стала перевіркою бізнесу на стійкість. І показала, що цифровізація дійсно робить компанії незламними. Під час агресії рф економіка змогла ефективно функціонувати, зокрема, завдяки відсутності привʼязки працівників до локації та можливості підписувати документи не лише в офісі. Впровадження цифрових сервісів також сприяє швидкості закриття угод, оперативності ухвалення рішень, усуненню проблем та затримок в логістиці, економії коштів та часу, надійності збереження даних. І про все це розповідали сьогодні переможці премії на конференції. Як діджиталізація допомагає долати труднощі та досягати результати саме у їхній компанії," – підкреслив Антон Скоков, керівник сервісу цифрових рішень для бізнесу "Вчасно".
Зокрема менеджерка з розвитку HR проектів групи компаній "Юрія-Фарм" Анастасія Обертюх розповіла, що найбільшою перевагою діджиталізації вважає безпеку документів.
"Серед плюсів цифрових сервісів також можна зазначити швидкий пошук при перевірках, зручність і комфорт у використанні, відсутність витрат на пересилку та ризиків втрати документів. Час на обробку однієї відпустки скоротився на 75%, час роботи з документами SEO – на 95%, час відділу кадрів – на 80%," – додала Анастасія Обертюх
Не менш важливими факторами, що спонукали до автоматизації бізнесу, стали вимоги ринку та економія коштів. Про це зауважив директор департаменту правового забезпечення та бухгалтерського обліку мережі торговельних центрів «РОСТ» Олег Чубаренко:
"В умовах ринку виникла необхідність оптимізації бізнес-процесів, зокрема, переходу від традиційних РРО до ПРРО. Це дозволило підвищити ефективність роботи, зменшити витрати, відповідати новим тенденціям у світі бізнес-технологій. За рік загальна цифра економії у нашій мережі складає 3 мільйони 300 тисяч прямих витрат. Це досить солідна сума, заради якої варто переходити на ПРРО."
Також підприємці відзначали важливість діджитал-сервісів у підвищенні лояльності клієнтів.
"Сучасний світ – це світ клієнта, його потреб, вимог, бажань. Ми постійно працюємо над підвищенням рівня взаємодії з клієнтами. І цифрове партнерство якраз про це. Всі компанії прагнули одного – полегшити роботу, зекономити час та ресурси на роботу з документами. Ми віримо в те, що документ може подолати 100 кілометрів за одну секунду. Також ми не просто віримо в діджитал-майбутнє, а разом з клієнтами та партнерами вже його створюємо", – підсумувала керівниця управління вдосконалення комерційної діяльності ТОВ "МЕТІНВЕСТ-СМЦ" Тетяна Чайка.
Після вручення нагород зі своїм сольним стендапом про незламність українців виступив комік та волонтер Василь Байдак.
Окрім бізнесових цілей, захід мав і благодійну мету. У партнерстві з фондом Сергія Притули організатори зібрали — гривень на розмінування Харківщини. Україна сьогодні є найбільш замінованою державою світу. Мінами забруднено до 180 тисяч квадратних кілометрів. Це майже вдвічі перевищує площу сусідньої Угорщини. 297 мирних українців вже загинули від мін. Саме тому конференція покликана зібрати кошти на міношукачі для груп гуманітарного розмінування Державної спеціальної служби транспорту України. Загальна сума збору, який ще триває, – 300 000 гривень.