fbpx
Сьогодні
23:00 24 Чер 2024

Усі підручники для українських учнів 1–2 класів надрукують за кошти уряду США, - МОН

English version here

Фото: УНІАН

Міністерство освіти і науки України в партнерстві з урядом США забезпечить учнів 1–2 класів усіма підручниками —  3,2 млн примірників. На друк навчальних книжок уряд США виділив $8,3 млн.

Про це повідомляють у Міністерстві освіти і науки України (МОН), пише Рубрика.

У МОН наголошують, що ця допомога — надзвичайно важливий внесок для української системи освіти, особливо в умовах російської агресії, коли більшість державних видатків спрямовують на підтримку наших захисників. Саме завдяки цій підтримці буде зроблено все можливе, щоб наймолодші школярі отримали підручники вчасно. Навіть попри складні умови роботи поліграфічної галузі та значне її руйнування ворогом.

«Ця підтримка від USAID та всього народу США — більше, ніж просто книжки. Це черговий вияв солідарності з нашою державою, яка продовжує боротьбу зі злом. Ворог послідовно намагається знищити нашу культуру, забрати доступ до освіти і скалічити дитинство. Але не зможе, бо в цій битві ми не самі», — зазначає Оксен Лісовий, міністр освіти і науки України.

Очікується, що всі підручники для 1–2 класів вдасться надрукувати вже до початку нового навчального року. Закупівля підручників відбуватиметься за конкурентною і прозорою процедурою: фінансування на друк спрямують тим українським видавництвам, які перемогли в конкурсі, — отримали гриф МОН та набрали від 10 000 голосів за результатами вибору закладів загальної середньої освіти.

«Харківські друкарні випускають значний відсоток усіх книг в Україні, зокрема підручників для українських дітей. Ударами по цих друкарнях росія атакує систему освіти України… Ми й надалі будемо з українським народом, який захищається від варварської загарбницької війни росії», — зазначає Джейк Салліван, радник з національної безпеки.

Як повідомлялося, 23 травня росія завдала ракетних ударів по типографії, що входить до холдингу "Фактор-друк". Загинули 7 людей, 22 були поранені.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: