Як інформує Рубрика, проєкт запустила команда освітньо-культурного Гончаренко центру, а переглянути мапу можна за цим посиланням.
У чому проблема?
Наразі в Україні відкривають все більше освітніх просторів та ініціатив, які пропонують безкоштовну освіту та дозвілля — як у маленьких селах, так і у великих містах.
Однак часто люди не знають про можливості саморозвитку, які є у їхньому місті. Чимало переселенців, які були змушені покинути свої домівки через повномасштабне вторгнення росії, переїхали до інших міст і не знають, де можна навчатися та розвиватися, однак хочуть знайти ком'юніті активних людей міста.
Яке рішення?
Аби кожна людина, незалежно від місця проживання, мала інформацію та доступ до безкоштовної якісної освіти, команда освітньо-культурних просторів Гончаренко центр створила інтерактивну мапу молодіжних просторів, освітніх хабів та освітньо-культурних центрів, які пропонують безкоштовні заняття для дітей, молоді й дорослих.
"Ми хочемо, аби кожна людина, незалежно від місця проживання, мала доступ до безкоштовної якісної освіти. Саме тому наша мапа охоплює якомога більшу кількість населених пунктів — як великих міст, так і маленьких селищ та сіл. Ми додали на мапу десятки молодіжних центрів, освітніх просторів та карʼєрних хабів — всі вони пропонують можливості для безкоштовного навчання й саморозвитку", — діляться у команді Гончаренко центрів.
Як це працює?
Ця мапа — перший в Україні зручний інструмент, котрий збирає всі освітні простори, хаби та центри для безкоштовного навчання.
Наразі на мапу нанесли майже 100 точок, які функціонують у різних регіонах країни для дітей, підлітків та дорослих.
Усіх охочих закликають долучатись до оновлення мапи та допомогти зі збором інформації – ще не позначені простори та хаби можна надсилати на електронну пошту goncharenkocentre@gmail.com.
"Ми постійно оновлюємо мапу, аби нанести на неї ще більше населених пунктів та просторів. Якщо ви знаєте, що у вашому містечку чи селі є такий освітній простір, напишіть нам на пошту, і ми додамо його на мапу", — додають ініціатори проєкту.
Нагадаємо, на підвальному поверсі центрального корпусу Харківського національного університету ім. Каразіна обладнали сучасний освітній хаб.
Також повідомлялось, що в культурно-соціальному центрі Urban Camp Lviv відкрили новий освітній хаб для талановитої молоді й підлітків з територій, що найбільше постраждали від повномасштабної війни.
Окрім того, повідомлялось, що у Києві створили простір підтримки для тінейджерів. Проєкт "Місце сили" допоможе українським підліткам долати виклики воєнного часу та віднайти себе.
Глава держави Володимир Зеленський заявив, що зниження цін на російські енергоресурси та конкретно нафту -… Читати більше
Уповноважений уряду Польщі з питань співпраці з Україною, голова комісії Сейму Польщі у закордонних справах… Читати більше
У Тернопільській області сім'я разом з пʼятьма маленькими дітьми жила в посадці. Працівники правоохоронних органів… Читати більше
Міністерство оборони уточнило правила надання відстрочки для студентів й викладачів. Канікули та закінчення навчального року… Читати більше
За підтримки уряду Німеччини громади у шести областях України отримали 20 мобільних клінік, обладнаних за… Читати більше
Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський вважає, що цензура під час війни потрібна, однак треба говорити людям… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.