В Україні оголосили грант для підприємців, які створять робочі місця для жінок, постраждалих від домашнього насильства
У місті Добропілля Донецької області оголосили конкурс грантів на підтримку створення нових робочих місць для жінок, які постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства.
Про це повідомляє "Гурт", пише Рубрика.
Яке рішення?
Як повідомляють, завдання конкурсу полягає у підтримці бізнесів та створення нових робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього або гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.
Організатори зазначили, що загальний бюджет гранту – до 120 000 грн. Очікують, що в рамках конкурсу може бути підтримано до 5 проєктів з міста, яке вказано вище.
Як це працює?
Повідомляють, що в рамках гранту обов'язковою умовою є проведення навчальних програм для мінімум 14 жінок, котрі постраждали від насильства або знаходяться і складних життєвих обставинах з метою опанування нової професії та подальшого стажування на підприємстві. Деякі жінки будуть працевлаштовані.
Хто може брати участь
Бізнеси (юридичні особи), які зацікавлені у подальшому розвитку і створенні нових робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього / гендерно зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.
У конкурсі можуть брати участь підприємства з м. Добропілля Донецької області.
Перевага буде надана заявкам, які продемонструють:
- реалістичний план щодо проходження стажування (набуття нових навичок жінками),
- обґрунтування розвитку власного бізнесу через створення робочих місць для жінок, котрі постраждали від домашнього та гендерно-зумовленого насильства або знаходяться в зоні ризику.
Також перевага в конкурсі надаватиметься підприємствам, які підтримують ініціативи з протидії домашньому або гендерно-зумовленому насильству та підтримують принципи сталого розвитку.
Реєстрація за посиланням до 24 червня. Більше інформації про грант тут.
Нагадаємо, що у Голосіївському районі столиці створять вже третій денний центр соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього та гендерно-зумовленого насильства.