fbpx
Сьогодні
18:33 18 Чер 2024

Міноборони вперше закуповує одяг для пілотів централізовано

Українські пілоти. Ілюстративне фото 831 бригада тактичної авіації

Закупівельна агенція Міноборони «Державний оператор тилу» (ДОТ) вперше закуповує форму для льотного складу Збройних сил України.

Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.

У міністерстві зазначають, що раніше закупівлею форми пілотів та інженерно-технічного складу льотних частин займалися військові частини.

«Мета закупівельної реформи – підвищення ефективності заради того, щоб ЗСУ отримували все необхідне вчасно. Завдяки централізованим закупівлям одягу для пілотів зменшується навантаження на військові частини. Також це потенційна можливість зниження вартості завдяки конкуренції та забезпечення єдиного підходу до якості», – зазначив заступник міністра оборони України Дмитро Кліменков.

ДОТ вже оголосив тендери на вісім позицій:

  • Костюми для льотного та інженерно-технічного складу;
  • Куртки зі шкіри та на хутрі;
  • Куртки демісезонні для льотного та інженерно-технічного складу;
  • Полегшені черевики для пілотів;
  • Хутряні рукавички.

Одяг льотного складу повинен відповідати всім технічним вимогам: витримувати вплив підвищеної температури протягом 10 секунд, не плавитися, бути зручним і водночас захищати від холоду.

Загальна очікувана вартість закупівель склала понад 15,7 млн грн.

ДП «Державний оператор тилу» – це нова структура, на яку Міністерство оборони поклало функцію закупівлі нелетальних потреб ЗСУ. Раніше правила закупівель, власне закупівлі та контроль закупівельного процесу і якості були зосереджені безпосередньо в одному департаменті Міноборони. Це створювало корупційні ризики. Нова команда Міністерства оборони на чолі з Рустемом Умєровим після низки перевірок ухвалила рішення розформувати згаданий департамент, а його функції розділити між різними структурами. 

«Наша мета – створити прозорі та ефективні механізми закупівель, які гарантуватимуть якісне та неперервне харчування наших військових», – наголосив заступник Міністра оборони України Дмитро Кліменков.

Нагадаємо, раніше Міноборони та ДОТ презентували роздрібним мережам нову архітектуру закупівель продуктів харчування та запросили брати участь у відповідних тендерах ДОТ.

Рубрика:
Події

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: