Про це пише Рубрика з посиланням на Миколаївський обласний краєзнавчий музей.
Колекція сувенірів стала результатом великої колаборації МОКМ та агенції соціальних проєктів Platfor.ma. В межах колаборації музей оновив свою айдентику, провів редизайн сайту та соцмереж, а також отримав нову комунікаційну стратегію. А тепер кожен охочий може придбати мерч із зображенням унікальних експонатів музею та підтримати розвиток установи.
Як кажуть ініціатори, головна мета колекції — привернути увагу до історії Миколаївщини та всієї України, а також мотивувати українців підтримувати музеї, особливо в часи війни.
До лімітованої колекції увійшли футболки, сумки, постери, магніти, набір листівок та навіть форма для пряників у вигляді скіфської стели.
Крім того, було видано альбом з найцікавішими експонатами музею.
Серед експонатів зображених на сувенірах історичні, археологічні та природничі пам'ятки Миколаївщини, наприклад:
Бронзовий казан (білозерська культура, середина XIII — середина XI ст. до н.е.), що був випадково знайдений членом товариства "Друзі музею»"Григорієм Маргулісом на території городища Дикий Сад у Миколаєві в 1930 році.
Антропоморфна стела (скіфська культура, V століття до н.е.), що потрапила в колекцію з села Тернівка (нині територія Миколаєва) у 1955 році.
Кіт лісовий (Felis silvestris) — рідкісний ссавець, що занесений до Червоної книги України й підлягає охороні (має статус «вразливий») та безліч інших.
Миколайчик польовий (Eryngium campestre L.) — багаторічна трав'яниста рослина, що росте на степових пасовищах, полях, біля доріг та жител на Миколаївщині.
Вартість сувенірів стартує від 50 грн. Придбати речі можна онлайн в інтернет-магазині Platfor.ma, доставка при замовленні від 300 грн до 16.06 безплатна.
100% прибутку від продажу сувенірів будуть використані для:
Як повідомлялось, для Миколаївського обласного краєзнавчого музею команда агенції соціальних проєктів Platfor.ma розробила нову айдентику. В основі візуального стилю – музейні експонати, архівні фото та кольори природи Миколаївщини.
Нагадаємо, за підтримки Європейського Союзу в рамках програми House of Europe у музеї "Старофлотські казарми" міста Миколаєва відновлюють експозицію після ракетних обстрілів.
Окрім того, у Миколаєві понад 1000 архівних фотографій, на яких зображені вулиці, родини та сюжети історичних подій регіону в період від кінця ХІХ до першої половини ХХ століття та які зберігаються в Обласному краєзнавчому музеї, вже оцифрували.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.