Про це пише Рубрика з посиланням на Миколаївський обласний краєзнавчий музей.
Колекція сувенірів стала результатом великої колаборації МОКМ та агенції соціальних проєктів Platfor.ma. В межах колаборації музей оновив свою айдентику, провів редизайн сайту та соцмереж, а також отримав нову комунікаційну стратегію. А тепер кожен охочий може придбати мерч із зображенням унікальних експонатів музею та підтримати розвиток установи.
Як кажуть ініціатори, головна мета колекції — привернути увагу до історії Миколаївщини та всієї України, а також мотивувати українців підтримувати музеї, особливо в часи війни.
До лімітованої колекції увійшли футболки, сумки, постери, магніти, набір листівок та навіть форма для пряників у вигляді скіфської стели.
Крім того, було видано альбом з найцікавішими експонатами музею.
Серед експонатів зображених на сувенірах історичні, археологічні та природничі пам'ятки Миколаївщини, наприклад:
Бронзовий казан (білозерська культура, середина XIII — середина XI ст. до н.е.), що був випадково знайдений членом товариства "Друзі музею»"Григорієм Маргулісом на території городища Дикий Сад у Миколаєві в 1930 році.
Антропоморфна стела (скіфська культура, V століття до н.е.), що потрапила в колекцію з села Тернівка (нині територія Миколаєва) у 1955 році.
Кіт лісовий (Felis silvestris) — рідкісний ссавець, що занесений до Червоної книги України й підлягає охороні (має статус «вразливий») та безліч інших.
Миколайчик польовий (Eryngium campestre L.) — багаторічна трав'яниста рослина, що росте на степових пасовищах, полях, біля доріг та жител на Миколаївщині.
Вартість сувенірів стартує від 50 грн. Придбати речі можна онлайн в інтернет-магазині Platfor.ma, доставка при замовленні від 300 грн до 16.06 безплатна.
100% прибутку від продажу сувенірів будуть використані для:
Як повідомлялось, для Миколаївського обласного краєзнавчого музею команда агенції соціальних проєктів Platfor.ma розробила нову айдентику. В основі візуального стилю – музейні експонати, архівні фото та кольори природи Миколаївщини.
Нагадаємо, за підтримки Європейського Союзу в рамках програми House of Europe у музеї "Старофлотські казарми" міста Миколаєва відновлюють експозицію після ракетних обстрілів.
Окрім того, у Миколаєві понад 1000 архівних фотографій, на яких зображені вулиці, родини та сюжети історичних подій регіону в період від кінця ХІХ до першої половини ХХ століття та які зберігаються в Обласному краєзнавчому музеї, вже оцифрували.
В австралійському заповіднику Marineland Melanesia Crocodile Habitat помер Кассіус — найбільший у світі крокодил, який… Читати більше
До середини 2025 року Україна планує отримати власні крилаті та балістичні ракети, що стане значним… Читати більше
На сьогодні Збройні сили України стримують масштабний наступ російських військ, який є одним з найпотужніших… Читати більше
1 листопада Одеська національна опера розпочала свій гастрольний тур у Королівствах Нідерландів та Бельгії. Першою… Читати більше
У ніч на 2 листопада війська рф вчергове застосували по Україні ударні БпЛА та завдали… Читати більше
Федеральне агентство з технічної допомоги Німеччини продовжує підтримувати Україну у боротьбі з наслідками війни. Цього… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.