Фото: Скриншот з відео
Про це сказав канцлер Німеччини Олаф Шольц на церемонії відкриття Ukraine Recovery Conference 2024 в Берліні.
Під час виступу очільник німецького уряду закликав присутніх світових лідерів всіляко підтримати ініціативу зі збільшення спроможностей української протиповітряної оборони.
"Тому що найкраща відбудова — та, яка не мусить бути зреалізована", підкреслив Шольц.
Канцлер додав, що на майбутній зустрічі "Великої сімки" виступатиме за "далекосяжні та довгострокові зобов'язання для України".
Нагадаємо, що 11 червня в німецькій столиці Берліні за участі президента України Володимира Зеленського та канцлера ФРН Олафа Шольца стартувала Конференція з відновлення України – Ukraine Recovery Conference.
Президент України Володимир Зеленський вже прибув до Німеччини, де візьме участь у Конференції з відновлення України.
Глава Української держави також зазначив, що проведе переговори з Олафом Шольцом щодо подальшої оборонної підтримки, розбудови української системи ППО та спільного виробництва озброєнь.
Що відомо про ініціативу пошуку ППО для України
Нагадаємо, уряд Німеччини запустив ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони, які можна передати Україні, 17 квітня. Берлін пізніше повідомляв, що обговорює з Данією та Нідерландами фінансування ініціативи.
У квітні Бельгія також оголосила про виділення 200 мільйонів євро на німецьку ініціативу, а у травні Канада пообіцяла дати понад 55 мільйонів доларів.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус також оголосив про наміри придбати у Сполучених Штатів Америки три пускові установки для реактивних систем залпового вогню HIMARS та передати їх Україні.
Також 31 травня про передачу Україні ще однієї системи протиповітряної оборони Patriot оголосила Німеччина.
Що відомо про передачу країнами-партнерами засобів ППО для України
США розглядають можливість послаблення антиросійських санкцій. Це відбувається на тлі прагнення президента Дональда Трампа відновити… Читати більше
Другу зиму поспіль у Львові відбувалася масштабна соціальна кампанія «З турботою про кожного», в межах… Читати більше
В Італії, на головній площі Мілана біля собору Duomo, українські активісти розгорнули найбільшу українську хустку… Читати більше
Попри тривалі міські бої в Торецьку та Часовому Яру ситуація там залишається складною. Росіяни намагаються… Читати більше
У Збройних силах України розпочався масштабний проєкт «Лінія дронів», ініційований Президентом України. Його мета – розвиток… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що Україна працює з країнами-партнерами над мирним рішенням для завершення… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.