Про це пише "ЄП".
Як зазначає видання, Держені народилася в Берегові у 1977 році, де жила перші 10 років життя, після чого переїхала в Угорщину. До 2021 тривалий час працювала в структурах Європейської комісії.
Повідомляють, що публічних заяв жінки про Україну знайти не вдалося. Водночас видання підкреслює, що під час кампанії Держені закрила старі дописи на своїй Facebook-сторінці. Це сталося після того, як проурядові пропагандистські медіа почали поширювати зманіпульовані повідомлення, засновані на її старих повідомленнях.
Так, у 2022 році в інтерв'ю виданню угорської меншини Закарпаття Kárpátaljai Hírmondó, яке є у розпорядженні "ЄП", Держені розповіла про дитячі роки, які вона провела у Берегові.
Розповідаючи про перші три роки навчання у школі, вона згадала про "незручну коричневу форму, носіння зірки жовтеняти та відмову приймати будь-що з Угорщини – наприклад, обгортковий папір".
Вона також розповіла, що у школі вивчали угорську мову, але російська була обов'язковою.
"Ми багато подорожували в цьому районі, а також збиралися з родиною та друзями, як з угорцями, так і з росіянами та українцями. Загалом, я пам'ятаю свої роки там як сповнені любові та веселощів, завжди була їжа, теплий одяг, ми могли купити машину, і дорослі завжди з усім давали раду", – пригадує Держені.
У 1986 році помер її батько, а навесні 1987 року Держені разом з матір'ю переїхала до Угорщини, але підтримувала зв'язок з Береговим і у дорослому віці.
Держені має диплом юриста. Вона працювала в Міністерстві охорони навколишнього середовища, коли були у розпалі переговори про вступ Угорщини в ЄС. У 2003 році пройшла тримісячне стажування в Брюсселі, в Генеральному директораті Єврокомісії з питань довкілля, після чого була зарахована там на роботу на початку 2005 року.
У 2021 році повернулась в Угорщину, де Держені нині займається письменництвом. Вона є авторкою короткої прози та книги "Вільна після Брюсселя".
Нагадаємо, що партія угорського прем'єр-міністра Віктора Орбана "Фідес" досягла найгіршого результату в історії на виборах до Європарламенту на тлі появи в угорській політиці новачка Петера Мадяра.
Варто додати, що виборці країн Європейського Союзу сформували демократичну центристську більшість у Європейському парламенті.
На цих виборах обирали 720 членів Європарламенту – це на 15 більше, ніж на попередніх виборах, але менше, ніж 751 євродепутат, який був в парламенті до виходу з блоку Великобританії.
Явка на виборах склала близько 51 відсотка, повідомили у Європарламенті.
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп "впевнений", що зможе домовитися про припинення вогню в Україні… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.