Про це в інтерв'ю "Донбас Реалії" (проєкт Радіо Свобода) повідомив начальник авіації командування Повітряних сил ЗСУ Сергій Голубцов, передає Рубрика.
У чому проблема?
Наразі Повітряні сили ЗСУ використовують КАБи західного виробництва, зокрема GBU-39 та GBU-62 різних калібрів.
За словами Голубцова, українські сили застосовують 100-300 високоточних іноземних авіабомб щомісяця, тоді як російські сили — близько 3000.
Яке рішення?
Тому Збройні сили України готуються до тестування керованих авіабомб (КАБів) власного виробництва, яке розпочнеться вже за кілька тижнів.
Як це працює?
Начальник авіації командування Повітряних сил ЗСУ повідомив, що тривають роботи з переобладнання та створення керованих авіабомб на базі звичайних бомб вільного падіння.
Голубцов зазначив, що нові КАБи містять конструктивні аспекти, такі як:
"Через кілька тижнів ми маємо розпочати випробування перших партій таких бомб, вже українських", — додав Голубцов.
Що відомо про нарощування виробництва озброєння в Україні
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, у наступному році в Україні планують суттєво наростити виробництво різного виду озброєнь: пріоритетом будуть ракети та боєприпаси для засобів протиповітряної оборони.
Як зазначив заступник голови Міноборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк в ефірі національного телемарафону, оборонне відомство спільно з Міністерством стратегічних галузей промисловості МОУ хоче у 2024 році збільшити виробництво:
В Україні наступного 2024 року планують виготовити 1 мільйон FPV дронів, понад 10 тисяч ударних дронів середньої дальності польоту та понад тисячу дронів із дальністю від 1 000 км.
Варто додати, що Україна та Бельгія планують створити спільне виробництво озброєння.
Своєю чергою німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні. При чому, погрози кремля посилити бомбардування України не вплинуть на наміри німецької збройної компанії Rheinmetall щодо цього будівництва.
Ще раніше повідомляли, що ДК "Укроборонпром" разом з польською компанією Polska Grupa Zbrojeniowa будуть разом виробляти танкові снаряди калібру 125 мм. Відповідну домовленість Україна та Польща підписали 5 квітня цього року.
До того ж, Україна разом з однією з країн НАТО почала виробляти 122-мм артилерійські снаряди. Першу партію боєприпасів вже відправили на фронт.
Наразі для роботи в оборонному комплексі України залучено близько 300 тисяч осіб.
АТ "Українська оборонна промисловість" підписало меморандум про співпрацю з провідною німецькою компанією Dynamit Nobel Defence.
Окрім того, Укроборонпром буде виробляти стрілецьку зброю відповідно до стандартів НАТО.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.