Про це повідомляє Рубрика з посиланням на заяву Крістіана Фрейдінга.
"Цілком можливо, що системи "Петріот" тепер будуть застосовуватися і в Харківській області, і над Росією вони відмінно підходять для боротьби з російськими літаками, які можуть скидати жахливі бомби, що планують", – заявив військовий.
Він наголосив, що відповідальність за використання систем лежить виключно на українських військових.
"Використовувати їх можна в рамках міжнародного права. У нас є велика впевненість, що українці не тільки дотримуватимуться цього, але й також робитимуть це з великою тактичною майстерністю і досягнуть успіху", – заявив Фрейдінг.
Нагадаємо, про передачу Україні ще однієї системи протиповітряної оборони Patriot оголосила Німеччина.
Зазначимо, що у квітні Німеччина вже оголошувала про надання Україні системи ППО Patriot, а також боєприпасів до неї.
А у травні Берлін передав зенітно-ракетний комплекс IRIS-T. 24 травня він уже прибув до України.
Таким чином зараз в Україні є чотири системи Iris-T середньої дальності та одна система Iris-T малої дальності.
Що відомо про ініціативу пошуку ППО для України
Нагадаємо, уряд Німеччини запустив ініціативу з пошуку додаткових засобів протиповітряної оборони, які можна передати Україні, 17 квітня. Берлін пізніше повідомляв, що обговорює з Данією та Нідерландами фінансування ініціативи.
У квітні Бельгія також оголосила про виділення 200 мільйонів євро на німецьку ініціативу, а у травні Канада пообіцяла дати понад 55 мільйонів доларів.
Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус також оголосив про наміри придбати у Сполучених Штатів Америки три пускові установки для реактивних систем залпового вогню HIMARS та передати їх Україні.
Нагадаємо, що на 22-му засіданні Контактної групи з питань оборони України (формат "Рамштайн"), що відбулося напередодні, висловили підтримку ініціативі Німеччини з пошуку засобів протиповітряної оборони для Києва низка країн.
Згідно з інформацією, ініціативу з пошуку засобів протиповітряної оборони для України профінансують Бельгія, Данія, Канада, Нідерланди та Норвегія.
Окрім того, додатково Бельгія, Велика Британія, Іспанія, Литва, Румунія, США та Франція пообіцяли допомогти "обладнанням і ракетами" (ймовірно, не обов'язково в межах ініціативи ФРН), а Латвія – висловила бажання приєднатись до ініціативи.
Мрія України — отримати гарантії безпеки та закінчити війну з Росією у 2025 році й… Читати більше
Британія вперше ввела санкції проти російських компаній "Газпром нефть" і "Сургутнефтегаз". Обмеження вдарять по доходах… Читати більше
Із тимчасово захоплених російськими загарбниками територій повернули ще 17 громадян України. Це вдалося завдяки зусиллям… Читати більше
Перша на Сумщині підземна школа з’явилась на території однієї з громад Охтирського району. Приміщення можна використовувати… Читати більше
Прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер невдовзі приїде в Україну, щоб обговорити можливість розміщення там міжнародних… Читати більше
У Генеральному консульстві України у Любліні сьогодні відбулося підписання контрактів другою групою громадян України, які… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.