Експортовано 20-ту фуру використаних батарейок: “АТБ” встановила новий накопичувальний рекорд

Днями "АТБ" в рамках масштабного екопроєкту "Утилізуй сьогодні для чистого завтра!" у співпраці з Duracell, SavOrbico і PromoService встановила новий накопичувальний рекорд, експортувавши вже 20-ту фуру використаних батарейок.

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

Батарейки після своєї служби стають небезпечними відходами. Вони складаються з різноманітних видів розчинних важких металів, як-то:

  • літій,
  • ртуть,
  • свинець,
  • кадмій.

У процесі розкладання захисної залізної оболонки солі важких металів потрапляють у ґрунт, а після цього – у продукти харчування або ж у воду, яку ми п'ємо.

Ці високотоксичні елементи накопичуються у тілі і призводять до різноманітних захворювань.

Саме через те, що батарейки забруднюють воду і землю, їх не можна викидати у смітник. Відпрацьовані батарейки потрібно віддавати на утилізацію.

Проте у нашій країні є кілька великих мереж магазинів, які займаються збором батарейок. Наприклад, ви можете здати батарейки у магазинах "Watsons", "Епіцентр", "АТБ".

Яке рішення?

"АТБ" в рамках масштабного екопроєкту "Утилізуй сьогодні для чистого завтра!" у співпраці з Duracell, SavOrbico і PromoService днями встановила новий накопичувальний рекорд.

Експортовано вже 20-ту фуру використаних батарейок.

Як це працює?

Загальний обсяг експорту на переробку таких небезпечних для довкілля відходів сягнув позначки 420 тонн, що приблизно становить більш як 21 мільйон батарейок, які не залишилися на полігонах України та не завдали шкоди нашим майбутнім поколінням.

Станом на сьогодні "АТБ" збирає 2/3 від усього обсягу використаних батарейок, які українці здають на переробку.

Нагадаємо, в кожному магазині "АТБ" встановлені спеціальні бокси для збирання непотрібних батарейок. Їх легко помітити, адже вони виконані у формі батарейки відомого бренду.

Як повідомлялось, батарейки після своєї служби стають не тільки небезпечними відходами, але мало хто знає, що вони ще й джерело цінних елементів. 80% маси батарейок – це карбон, марганець, цинк, графіт, які можна повторно використовувати.

Докладніше про це читайте в матеріалі "Рубрики" "Де "чистилище": куди потрапляють використані батарейки?"

Свіжі дописи

  • Новини

Урятували морпіха з російського полону: військові ВМС розповіли про багатоетапну операцію

Українського морського піхотинця, який під час виконання бойового завдання був схоплений ворогом і близько півтора… Читати більше

Thursday July 4th, 2024
  • Новини

Воїни ЗСУ минулої доби знищили ще 1200 окупантів та 65 артсистем

Минулої доби, 3 липня, Сили оборони ліквідували ще 1200 загарбників, таким чином загальні втрати російських… Читати більше

Thursday July 4th, 2024
  • Новини

Генштаб: армія рф посилює атаки на двох напрямках у Донецькій області

Протягом минулої доби зафіксовано 161 бойове зіткнення. Ворожі війська продовжили спроби просунутися в Донецькій області,… Читати більше

Thursday July 4th, 2024
  • Новини

ППО цієї ночі збила 21 ударний дрон: на підступах до Києва було знищено всі ворожі БпЛА

У ніч на 4 липня війська рф атакували Україну 22-ма ударними БпЛА типу "Shahed-131/136", ППО… Читати більше

Thursday July 4th, 2024
  • Новини

У Литві волонтери та експрезидентка Грібаускайте запустили збір коштів на безпілотники для України

У Литві організація Blue/Yellow спільно з експрезиденткою Далею Грібаускайте запустили кампанію "Привіт з Литви" для… Читати більше

Wednesday July 3rd, 2024
  • Новини

В Україні через російську агресію зазнали пошкоджень чи руйнувань 2013 об’єктів культурної інфраструктури

Міністерство культури та інформаційної політики продовжує фіксувати пошкодження об’єктів культурної інфраструктури в Україні внаслідок повномасштабної… Читати більше

Wednesday July 3rd, 2024

Цей сайт використовує Cookies.