Житомирське “Полісся” у завершальному матчі УПЛ здобуло перемогу над “Шахтарем”

25 травня у матчі 30-го туру Української Прем'єр-ліги, який проходив у Житомирі на Центральному міському стадіоні, футбольний клуб "Полісся" переміг команду "Шахтар" з Донецька. Матч завершився із рахунком 2:0.

В останньому матчі цьогорічного чемпіонату України з футболу житомирське "Полісся" приймало на своєму полі чинного чемпіона — донецький "Шахтар". Перед цим матчем житомирська команда посідала шосту сходинку у турнірній таблиці, пише Суспільне.

Гра розпочалася з обопільних атак суперників. На 27 хвилині матчу м'яч зрізав у власні ворота гравець Шахтаря Перейра.

А через кілька хвилин другий м'яч у ворота "Шахтаря" забив гравець житомирян Луїфер Ернандес. На перерву команди пішли за рахунку 2:0 на користь "Полісся".

Другий тайм розпочався з небезпечної атаки донеччан. Гравці "Шахтаря" намагалися скоротити рахунок, але воротар житомирян Олег Кудрик та захисники "Полісся" відбили атаку гостей.

Команда "Полісся" також мала кілька моментів для збільшення рахунку, але Денис Ндукве та Яссін Фуртюне не використали нагоду вразити ворота.

Наприкінці матчу суддя на полі Олексій Деревінський змушений був показати кілька жовтих карток.

У підсумку "Полісся" перемогло 2:0, посіло пʼяте місце та забезпечило собі участь у Лізі конференцій.

Свіжі дописи

• Новини

Мінʼюст подав позов про стягнення майна Медведчука і його дружини: вагон-ресторан та корпоративні права в обленерго

Міністерство юстиції подало позов до ВАКС з проханням конфіскувати активи колишнього народного депутата Віктора Медведчука… Читати більше

Friday July 5th, 2024
  • Новини

На Харківщині медики отримали партію сучасних “швидких”: як працює це рішення

У Харківської області медики отримали десять автомобілів швидкої допомоги, які оснащені найсучаснішим медичним устаткуванням. Про… Читати більше

• Новини

Президент оголосив нові рішення для посилення ППО

Глава держави Володимир Зеленський подякував західним партнерам за виконання домовленостей щодо ППО, а також провів… Читати більше

• Новини

Шмигаль на Донеччині провів засідання уряду після “серйозної розмови”, яку обіцяв президент

У Донецькій області премʼєр-міністр Денис Шмигаль провів засідання уряду, куди приїхав з робочим візитом, щоб… Читати більше

• Новини

У Британії представили новий уряд: Міноборони й МЗС очолили прихильники України

Новий премʼєр-міністр Великої Британії Кір Стармер анонсував, хто увійшов до нового складу уряду. Міністерство оборони… Читати більше

• Новини

Бізнес у “Дії” зможе отримати ліцензії та дозволи, – Федоров

Кабінет Міністрів дав старт проєкту "єДозвіл", який дозволить отримувати необхідні ліцензії на дозволи для бізнесу… Читати більше