Про це інформує Міністерство охорони здоров'я, передає Рубрика.
Українські лікарі активно інтегрують телемедицину у свою щоденну рутину:
Робити такі віддалені консультації ефективними та захищеними допомагають спеціальні телемедичні рішення.
Одним із таких рішень є телемедична система Teledoc Health.
У межах гуманітарної допомоги Україна отримала від міжнародних партнерів, бізнесів та медичних закладів BG Hospitals та Charite:
Сьогодні до використання платформи Teladoc Solo platform залучено 111 медичних закладів з усіх регіонів країни.
Серед них – Харківська обласна клінічна лікарня, лікарі якої активно консультують колег з центральних районних лікарень Харківщини, зокрема з деокупованих територій.
"Ми отримали першого телеробота ще у 2022 році. Пізніше, наприкінці року, в регіон надійшли спеціальні телемедичні планшети для центральних районних лікарень області – це дозволило створити локальну телемережу в регіоні, – коментує лікар-нейрохірург Харківської обласної клінічної лікарні Владислав Калюжка. – З вересня 2022 ми з колегами вже почали консультувати лікарів з деокупованих населених пунктів – Балаклії та Ізюму. Це дозволило забезпечити доступність спеціалізованої медичної допомоги в регіоні незалежно від територіальної привʼязки пацієнта. Велику роль відіграє й захищеність платформи – це, напевно, одна з ключових її переваг особливо в умовах війни".
Найчастіше до лікарів Харківської обласної клінічної лікарні звертаються лікарі первинної медичної допомоги.
Серед поширених запитів:
Такі консультації дозволяють своєчасно діагностувати захворювання на первинному рівні та скерувати пацієнта на ефективне подальше лікування.
Створення телемедичної мережі за допомогою платформи Teladoc спростило можливість професійного спілкування між медичними фахівцями для спільного вирішення складних клінічних випадків та залучення спеціалізованої консультативної допомоги.
Нагадаємо, Міністерство охорони здоровʼя ініціює законодавчі зміни, спрямовані на інтеграцію телемедицини в усі види медичної допомоги.
Як повідомляла Рубрика, Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) України розпочало роботу над розвитком телемедичних технологій і послуг.
Також повідомлялось, що в Донецькій області в Центрі первинної медико-санітарної допомоги Слов'янська запрацював кабінет телемедицини.
Окрім того, на Миколаївщині за допомогою телемедицини народився хлопчик.
Загалом, станом на квітень, в Україні проведено понад 10 тисяч віддалених діагностик вагітних жінок з використанням телемедицини.
У неділю ввечері, 24 листопада, російські війська знову атакували територію України ударними безпілотниками з різних… Читати більше
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.