Про це повідомляє Рубрика із посиланням на прес-службу уряду Швеції.
В уряді повідомили, що Швеція підтримуватиме Україну доти, доки це буде необхідно.
З урахуванням нової пропозиції загальна військова та гуманітарна підтримка України з боку Швеції становитиме понад 100 мільярдів шведських крон (9,66 млрд євро). Військова підтримка в рамках України може набувати форми, наприклад, пожертвувань оборонного обладнання, фінансових внесків і фінансової підтримки закупівель оборонного обладнання.
"Залежно від того, який тип підтримки буде використано, наприклад, чи буде вона спрямована на заміну закупівель, рамкова програма може чинити навантаження на державні фінанси протягом кількох років і навіть після 2026 року", – йдеться в повідомленні.
Допомога Україні від Швеції
З перших днів війни в Україні Швеція демонструє тверду та послідовну позицію, надаючи Україні всебічну допомогу.
20 лютого Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги для України. До нього, серед іншого, увійшли бойові катери.
Також Швеція разом із Британією приєдналася до коаліції дронів для України.
Наприкінці січня в Міністерстві енергетики України заявили, що з початку повномасштабного вторгнення РФ Швеція надала 93 гуманітарні вантажі загальною вагою 1108 тонн допомоги енергетичному сектору нашої держави.
Як відомо, Швеція входить до авіаційної коаліції, метою якої є надання Україні винищувачів. Так, наприкінці травня уряд Швеції дозволив українським пілотам пройти тренування на винищувачі JAS 39 Gripen. Вони матимуть змогу займатися на тренажерах і здійснювати пробні польоти.
Також уряд Швеції оголосив про виділення 75 мільйонів шведських крон (6,52 мільйона євро) фонду ЮНЕСКО з відновлення й відбудови зруйнованих і пошкоджених шкіл і дитсадків в Україні. Зокрема, облаштування в них укриттів.
Окрім того, Швеція має підтримати Україну артилерійськими боєприпасами й водночас нарощувати власні запаси.
Наприкінці минулого року Швеція оголосила про надання фінансової допомоги Україні для підтримки ініціативи Grain From Ukraine ("Зерно з України"). Мета цієї ініціативи – забезпечити експорт українського зерна до країн, які потребують продовольства.
Крім цього, Швеція приєдналася до чеської ініціативи з постачання артилерійських снарядів в Україну. На цю мету буде виділено 30 мільйонів євро.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.