Про це розповів голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов в ефірі youtube-каналу УП.
Як зауважив очільник області, крім того, через постійні атаки росіян українські цивільні підприємства при будівництві фортифікаційних споруд на Харківщині втратили техніки більше ніж на 30 мільйонів гривень.
Нагадаємо, що російська пропаганда поширює у межах ІПСО маніпулятивні повідомлення про нібито відсутність оборонних рубежів українських захисників у Харківській області.
Своєю чергою керівник ЦПД Андрій Коваленко наголосив, що насправді в Харківській області збудовані декілька надійних ліній оборони.
У зоні, де на сьогодні ведуться активні бойові дії, звести їх не могли, адже ця територія перебуває в безпосередній близькості до кордону та прострілюється російськими військами.
"Оборонні рубежі безпосередньо на смузі кордону з ворогом будувати неможливо. Бо вся техніка та інженери просто знищувалися б ворогом", – пояснив він.
А начальник Вовчанської міської військової адміністрації Тамаз Гамбарашвілі зазначив:
"Фортифікаційні споруди були побудовані. І зараз будуються, зміцнюються. Але ж ситуація була і є вкрай важка. Тому що саме місто дуже близько до кордону. І вести якісь будівельні роботи зараз просто на кордоні дуже важко."
Водночас він зауважив, що будівництво, можливо, "не було таким щільним".
"Все було побудовано. Але, можливо, не так щільно. Вовчанськ після деокупації півтора року перебуває під постійним обстрілом – і мінометів, і артилерії… Від Вовчанська до кордону (з РФ – ред.) 4 кілометри. Було вкрай важко будувати фортифікаційні споруди", – сказав Гамбарашвілі.
Він подякував будівельникам і військовим, котрі базувались на цих об'єктах, які "доклали максимуму зусиль, щоб зробити фортифікаційні споруди". Очільник МВА наголосив, що роботи проводилися у вкрай важких умовах, "тому що працювати під обстрілами дуже небезпечно".
Будівництво оборонних рубежів
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль повідомив, що Кабінет міністрів виділив додаткові 3,88 млрд гривень на подальше будівництво оборонних рубежів.
За його словами, з цих коштів:
Також додатковий ресурс також отримають Донеччина, Херсонщина та Миколаївщина.
Як зазначає Шмигаль, загалом від початку року уряд виділив уже майже 30 млрд гривень на будівництво та облаштування фортифікацій.
Президентка Європейського парламенту Роберта Мецола висловила свою підтримку передачі Німеччиною крилатих ракет Taurus Україні. Про… Читати більше
У суботу, 23 листопада, Міністерства закордонних справ та посадовці ЄС приєдналися до українського народу, щоб… Читати більше
Генеральний секретар НАТО Марк Рютте нещодавно зустрівся з новообраним президентом США Дональдом Трампом у Палм-Біч,… Читати більше
Кабінет Міністрів змінив порядок бронювання військовозобов’язаних, також критерії та процедуру визначення критично важливих підприємств та… Читати більше
У Карпатах господарює зима. У високогір'ї спостерігається погіршення погодних умов: тут мороз і сильний вітер, а… Читати більше
На базі медичної установи Міністерства внутрішніх справ у Києві запрацював новий реабілітаційний центр RECOVERY. Це… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.