Про це повідомила керівниця воєнного департаменту Lobby X Ольга Бандрівська в ефірі Українського радіо, передає Рубрика, посилаючись на Укрінформ.
"Зараз у нас на сайті понад 3300 актуальних вакансій до усіх родів і видів військ. За ці пів року значно побільшало підрозділів, які розмістили свої вакансії, тобто загалом скористалися послугами рекрутингу. Зараз ми покриваємо усі види і типи військ", – сказала Бандрівська.
Водночас вона наголосила, що одна вакансія не означає одне місце:
"Зазвичай одну людину не шукають, якщо розміщується вакансія водія або розвідника. Це вакансія, на яку набирають десятки людей. Тобто це назва посади до конкретного підрозділу".
Вона уточнила, що вакансія відкрита доти, доки не наберуть необхідну кількість людей.
Бандрівська також розповіла про найпопулярніші вакансії.
"Якщо говорити про попит серед кандидатів, то останні кілька тижнів дуже популярні розвідники. Дуже багато заявок… Але, насправді, не всі проходять відбір на першому етапі. Якщо ж говорити про інші вакансії, то це оператори безпілотників різного типу. Вони залишаються в попиті вже досить довго. Тут для кандидатів достатньо низький поріг входу, для початку не потрібно мати якихось високих навичок військових. Достатньо пройти курси, яких у цивільному житті зараз багато і вони досить якісні", – поінформувала представниця рекрутинговової агенції.
При цьому, за словами Бандрівської, від підрозділів значно зросли запити на водіїв, на ремонтників, майстрів, техніків, механіків, електриків. Тобто людей, які займаються ремонтом різного типу і різної складності техніки, від автомобілів до БТРів і безпілотників. Також високим залишається запит на медиків та операторів безпілотників.
За її словами, серед кандидатів переважають чоловіки середнього віку, 25-45 років. Утім, часто пишуть і кандидати старшого віку, які хочуть служити і мають військовий досвід.
"Але хочу підкреслити, що є окрема категорія кандидатів, 55-65 років, які по законодавству вже на межі вікових обмежень щодо військової служби. Не на всі вакансії їх можна працевлаштувати, але ми намагаємося їм допомогти із пошуком", – зауважила Бандрівська.
Як повідомлялося, уповноважений Міністерства оборони з питань рекрутингу Олексій Бежевець поінформував, що у центрах рекрутингу до української армії зараз є понад 2 тисячі вакансій, ще близько 10 тисяч вакансій розмістили онлайн безпосередньо військові частини.
Що відомо про запровадження Міноборони рекрутингу
На початку листопада минулого року Міністерство оборони України оголосило про затвердження нової концепції набору в армію, яка, зокрема, передбачає відмову від термінової служби та запровадження рекрутингу.
Затверджена концепція є рамковим документом, який визначає бачення того, як конкретно розвиватиметься система роботи з особовим складом. Концепція передбачає розробку дорожньої карти, яка опише термін її реалізації на період до 2028 року.
Пілотний проєкт рекрутингу української армії було запущено у Львові 12 лютого Міноборони спільно з Львівською міською радою. Другий в Україні рекрутинговий центр для ЗСУ відкрили у Запоріжжі.
До серпня в Україні відкриють ще понад 20 рекрутингових центрів.
У неділю, 22 грудня, 110 ОМБр опублікувала відео, на якому російські загарбники розстріляли чотирьох українських… Читати більше
Заступник міністра оборони України Сергій Мельник заявив, що наступного року зросте грошове забезпечення курсантів військових… Читати більше
Північна Корея продовжує постачати своє озброєння російській федерації. Зокрема серед переданого може бути ще одна… Читати більше
Глава держави Володимир Зеленський та прем'єр-міністр Денис Шмигаль привітали працівників та працівниць української дипломатії з… Читати більше
Команда обраного президента США Дональда Трампа наполягає на виході країни зі складу Всесвітньої організації охорони… Читати більше
Дослідники влітку 2022 року у джунглях Перу провели експедицію та виявили 27 нових видів ссавців,… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.