fbpx
Сьогодні
13:22 14 Тра 2024

Рішення для відбудови: Аргентина може допомогти Україні запчастинами для пошкоджених енергетичних об'єктів

English version here

Фото: Ілюстративне

Аргентина може допомогти Україні запасними частинами у відновленні енергетичної та цивільної інфраструктури, які постраждали від масштабних російських повітряних атак.

Про це сказала міністр економіки Юлія Свириденко під час зустрічі з міністром закордонних справ, міжнародної торгівлі та віросповідань Аргентини Діаною Мондіно, пише Рубрика.

У чому проблема?

Останні масовані атаки рф по енергетичних ооб'єктах:

Яке рішення?

Україна й Аргентина обговорили допомогу нашій країні у відновленні енергетичної та цивільної інфраструктури, які постраждали від російських ракетних атак.

"Ми порушили питання про систематичні обстріли росією нашої енергетичної інфраструктури та можливостей для допомоги у її відновлені з боку Аргентини.

Наші системи частково схожі, тому Аргентина може допомогти Україні деякими запчастинами", – розповіла Свириденко.

Зі слів української посадовиці, з аргентинським міністром вони також обговорили можливості поглиблення співпраці у сфері оборони. Мова йде про:

  • створення спільних оборонних підприємств,
  • закупівлю артилерійських боєприпасів і пороху та про інвестиції в аргентинські компанії, які виробляють зброю. 

Як зазначила Свириденко, українська сторона запросили аргентинські компанії долучитися до інвестиційних проектів в Україні у сфері сільського господарства. Зокрема, щодо  обладнання для тимчасового зберігання зерна в силосних мішках. 

"Як наслідок таких обстрілів, у нашої країни виникла потреба в обладнанні для тимчасового зберігання зерна, зокрема, в силосних мішках, виробництвом яких славиться Аргентина. Тому ми запросили аргентинські компанії долучитися до інвестиційних проектів в Україні у сфері сільського господарства", – продовжила міністерка.

Вона також сподівається, що збільшиться торгівля сільськогосподарськими товарами, включаючи експорт українських азотних добрив до Аргентини. 

Нагадаємо, що для шести українських аграрних експортерів, щоб вони могли працювати під час відключень електроенергії,  проєкт USAID "Економічна підтримка України" (Проєкт USAID) доставив 10 дизельних генераторів потужністю від 80 до 544 кВт.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Завантажити ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: