Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на пресслужбу "Укроборонпрому".
"Підприємства Товариства не лише налагодили та масштабують серійне виробництво артилерійських снарядів, а також мінометних мін радянських калібрів, але й поступово переходять до виготовлення боєприпасів калібрів НАТО – 60-мм мінометних мін", – розповів гендиректор АТ Українська оборонна промисловість Герман Сметанін.
Зокрема він наголосив, що підприємства "Укроборонпрому" роблять все можливе для збільшення виробництва озброєнь і військової техніки як на вітчизняних потужностях, так і на тих, що розташовані за кордонами нашої держави.
Також Сметанін зауважив, що в "Укроборонпромі" поінформовані про орієнтовний обсяг виробництва боєприпасів на російських підприємствах і на підприємствах їх партнерів.
"Розуміємо, що наших власних потужностей навіть з великим зростанням виробництва недостатньо, щоб вести війну на паритетних умовах. Тому завдання підприємств "Укроборонпрому" та союзників України – забезпечити наші Сили оборони достатньою кількістю боєприпасів для визволення тимчасово окупованих територій", – розповів очільник "Укроборонпрому" та закликав європейських партнерів до співпраці.
Боєприпаси для України
Українська армія стикається з гострою нестачею артилерійських снарядів, що негативно впливає на хід бойових дій на фронті. Для вирішення цієї проблеми країни Європейського союзу запланували передати Україні 1 мільйон снарядів, проте на даний момент їм не вдалося це зробити.
Тому 17 лютого на Мюнхенській конференції з безпеки президент Чехії Петр Павел заявив, що його країна ідентифікувала 500 000 снарядів калібру 155 мм та 300 000 снарядів калібру 122 мм, які можуть бути доставлені протягом кількох тижнів, якщо гроші будуть доступні.
Загалом закупівлю боєприпасів для України за межами Європи підтримують 15 країн.
Міністр закордонних справ Чехії Ян Ліпавський заявив, що у межах ініціативи із закупівлі артбоєприпасів для України можливе постачання 1,5 мільйона снарядів.
Варто додати, що Чехія вже ідентифікувала понад мільйон одиниць артилерійських боєприпасів у країнах за межами Європейського Союзу, які можна придбати для передачі Україні.
Своєю чергою президент Чехії Петр Павел заявив, чеська ініціатива набрала обертів.
Важливо зазначити, що ситуація з забезпеченням України артилерійськими снарядами залишається складною. Попри зусилля ЄС та інших країн, ЗСУ досі не вистачає боєприпасів для ефективного ведення бойових дій.
Міністри закордонних справ країн-членів Європейського Союзу погодились послабити санкції ЄС проти Сирії. Про це повідомила очільниця європейської… Читати більше
У Херсонській області російські окупанти не полишають спроб закріпитися в острівній зоні у гирлі річки… Читати більше
З початку роботи центрів рекрутингу української армії 36 760 громадян отримали консультації щодо вступу на… Читати більше
Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров 27 січня поінформував, що у застосунку "Дія" відновилась послуга купівлі та продажу… Читати більше
Уряд Великої Британії ввів нові санкції проти Білорусі. У санкційному списку опинились шість осіб та… Читати більше
Рада Європейського Союзу 27 січня вирішила призупинити дію окремих частин угоди про спрощення візового режиму… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.