На війні проти рф загинув 2-разовий чемпіон Європи з важкої атлетики Пєлєшенко

У неділю, 5 травня, загинув на фронті під час виконання бойового завдання 2-разовий чемпіон Європи з важкої атлетики, учасник Олімпійських ігор-2016 у Ріо-де-Жанейро Олександр Пєлєшенко.

Про це повідомив державний тренер збірної України з важкої атлетики Віктор Слободянюк на своїй сторінці у Facebook, передає Рубрика.

"Війна забирає найкращих… Захищаючи Україну від загарбників, сьогодні, 6 травня, героїчно загинув Заслужений майстер спорту України, дворазовий чемпіон Європи (2016, 2017), учасник Олімпійських ігор з важкої атлетики Олександр Пєлєшенко.

Висловлюю щирі співчуття родині та близьким Олександра! Це дуже важка втрата для всієї важкотлетичної спільноти України. Герої не вмирають", – йдеться в дописі.

До лав української армії український важкоатлет вступив у 2022 році.

Фото: facebook.com/viktor.slobodianiuk

"З перших днів повномасштабного вторгнення Олександр став до лав ЗСУ. Вчора надійшла сумна звістка про його загибель", – повідомляється на сторінці НОК України у Telegram.

На момент загибелі Пєлєшенку було 30 років.

На великих міжнародних турнірах важкоатлет виступав у період з 2015 до 2017 років, після чого у 2018-му його відсторонили від змагань через позитивний допінг-тест, який виявив в його організмі заборонену речовину хлорталідон. Відсторонення важкоатлета спливало у 2026 році.

Усі досягнення Олександра Пєлєшенка

  • 2-разовий чемпіон Європи у вазі 85 кг у 2016 та 2017 роках. Крім золотих медалей за сумою, Пєлєшенко у ці роки виборював й "малі" нагороди: у поштовху (у 2016 році) та ривку (2017 році).
  • Учасник Олімпійських ігор-2016: зупинився за крок від олімпійської медалі, посівши четверте місце із загальним результатом у 385 кг.
  • Учасник чемпіонату світу-2015 з важкої атлетики — четверте місце.

Нагадаємо, захищаючи пораненого побратима, на фронті загинув популярний актор театру та кіно, військовослужбовець Євген Шумілов.

Також повідомлялось, що на фронті 25 квітня загинула військовослужбовиця, колишня журналістка видань "Тиждень" і "Читомо" Алла Пушкарчук (позивний "Рута").

Як повідомлялось, вдалося підтвердити загибель українського медійника та військового Петра Цурукіна, якого раніше вважали безвісти зниклим.

Також нещодавно загинув журналіст та громадський активіст, боєць Української добровольчої армії з Кропивницького Дмитро Сінченко з позивним "Перун", який пішов добровольцем на фронт відразу після початку повномасштабного вторгнення.

Свіжі дописи

  • Новини

З нагоди третьої річниці великої війни у ряді міст світу пройшли марші підтримки України

У переддень третьої річниці повномасштабного російського вторгнення, у самому серці Стамбула, на площі Шішхане, відбувся… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Як залишатися онлайн під час знеструмлень: на Дія.Освіта вийшов новий серіал

В Україні зняли освітній серіал про технології, що дозволяють під час знеструмлень залишатися на зв’язку.… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Свириденко заявила, що на окупованих територіях України розміщені критичні матеріали на $350 мільярдів

Перша віцепрем'єр-міністерка - міністерка економіки України Юлія Свириденко заявила, що на тимчасово окупованих територіях України… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Запорізьку колекцію одягу зі скіфськими мотивами представили у французькій столиці

В Запорізькому училищі створили колекцію одягу зі скіфськими мотивами. 12 лютого у Парижі сукні представили… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

Розвідка Британії спростувала слова диктатора рф про перетин російськими військами кордону в Сумській області

Британська розвідка спростувала слова глави кремля володимира путіна про те, що війська рф нібито перейшли… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025
  • Новини

За три роки війни СБУ викрила 102 агентурні мережі, деякі з них готували замахи на Зеленського та Буданова, – Малюк

СБУ за три роки війни викрила 102 агентурні мережі ворога. Деякі з них готували замахи… Читати більше

Sunday February 23rd, 2025

Цей сайт використовує Cookies.