Утім, недостатньо ефективна робота бізнесів з власними імейлінфраструктурами може порушувати цей процес. Погодьтеся, було б неприємно придбати нові кросівки онлайн – і не отримати листа-підтвердження. Якщо він не надходить протягом кількох хвилин, ми починаємо нервувати та готуємося дзвонити в службу підтримки. Через активність спамерів, імейл-провайдери дедалі ускладнюють роботу своїх алгоритмів – і через необізнаність, постраждати можуть і компанії.
У чому проблема?
І справді, дедалі більше робота бізнесів залежить від комунікації з клієнтами через імейли. Саме таким чином користувачі отримують підтвердження створення профілів, замовлення, його оплати, новини та спеціальні пропозиції від брендів. Імейли уже є ключовим каналом спілкування з клієнтами для девʼяти з десяти компаній. Щодня у світі відправляється понад 350 мільярдів електронних листів, за даними Radicati Group.
Утім, відправка та доставлення імейлів у значних обсягах відрізняється від "побутового" чи особистого користування електронною поштою.
Нерозуміння технологічних аспектів імейлінфраструктур часто призводить до того, що імейли від компанії потрапляють у спам чи взагалі не доходять до отримувача. Як мінімум – це негативні емоції споживачі. І, своєю чергою, вони призводять до того, що бізнеси втрачають клієнтів, а отже – і прибуток.
Яке рішення?
Бізнесам та фахівцям, які працюють з імейлсистемами, варто розумітися на деталях та особливостях доставляння імейлів.
Недостатньо просто підготувати розсилку та натиснути кнопку відправити. Щоб вірогідність потрапляння імейлу від компанії до папки "Вхідні" користувача була максимальною, необхідно чимало додаткової підготовки. Зокрема:
Тому команда українського продукту Mailtrap, яка вже більше десяти років працює з системами електронної пошти, випустила безплатний онлайн-курс, присвячений доставці імейлів. Він доступний у бібліотеці онлайн-інституту Projector за посиланням та не потребує додаткової підписки.
"Доставлення імейлів на перший погляд здається чимось елементарним. Утім, насправді це не так просто, і компанії, які ігнорують ці питання, ризикують втратою клієнтів та прибутків. Тому ми створили цей курс, щоб більше українських компаній могли ефективно працювати з цим каналом комунікації", – пояснила лекторка курсу Марія Щербина, маркетинг-менеджерка у Mailtrap.
Як це працює?
Крім налаштування пошти, компаніям потрібно стратегічно планувати роботу емейлів, а саме:
У пригоді стануть і регулярні аудити роботи імейлінфраструктури бізнесу. Аудити можуть бути проведені як запрошеними спеціалістами, так і з використанням внутрішніх ресурсів компанії. Якщо робити самостійно, можна скористатися покроковою схемою аудиту поточного стану роботи імейлінфраструктури компанії, яка пропонується у курсі від Mailtrap. Це дозволить провести перевірки та окреслити необхідні зміни, які можуть підвищити ефективність роботи імейлів для досягнення бізнес-цілей.
Хоч єдину успішну формулу, яка забезпечить найкращий результат емейлів, підібрати складно, можливо знайти свій підхід, який буде працювати для конкретної компанії. У команді Mailtrap поділилися прикладом: змінивши одне слово в тілі листа, команда змогла змінити його "долю", і замість папки "Спам" вони почали потрапляти у "Вхідні".
Фахівці також розповідають, що продумана робота з імейлами на технічному рівні дозволяє бізнесам відчутно покращити доставлюваність електронних листів (тобто, скільки імейлів потрапляють до "Вхідних" отримувача). Крім того, вчасне отримання інформації допомагає підтримувати ефективну комунікацію з клієнтами та зменшує ризики їхнього відтоку.
На території тимчасово окупованої частини Херсонської області посилилися репресії відносно проукраїнських дітей. Зокрема, так звані… Читати більше
російська федерація розробила цілу систему катувань для полонених. Окремих “спеціалістів” навіть навчають різним видам тортур.… Читати більше
Президент Володимир Зеленський висловив впевненість, що очільник Кремля володимир путін поставив завдання російському військовому командуванню витіснити українські… Читати більше
Офіційний Париж надав Україні дозвіл на удари по російській території за допомогою французьких ракет великої… Читати більше
Розвідка Сполучених Штатів частково розсекретила звіт, у якому йдеться про вбивства російськими спецслужбами політичних опонентів очільника Кремля… Читати більше
Міністерство внутрішніх справ у співпраці з Музеєм Голодомору оцифрувало та оприлюднило тисячі кримінальних справ, пов’язаних… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.