Про це свідчать результати дослідження журналістської групи Lost in Europe, передає CNN, пише Рубрика.
Дані, отримані від 31 європейської країни, показують, що щонайменше 51 433 неповнолітніх біженців без супроводу були зареєстровані як зниклі безвісти в період з 2021 року до кінця 2023 року.
Фактична цифра може бути вищою через те, що не всі країни взагалі збирають такі дані.
Італія та Австрія лідирують у реєстрації зниклих дітей-біженців з 22 899 та 20 077 випадків відповідно.
За ними йдуть Бельгія, Німеччина та Швейцарія з приблизно від 2 200 до 1 200 зареєстрованих випадків.
Проте вищі цифри в Італії та Австрії не означають більшу кількість випадків, а радше наявність більш ефективних систем збору даних, вважають в організації Missing Children Europe.
Доля зниклих дітей-мігрантів без супроводу викликає занепокоєння, наголосила генеральна секретарка Missing Children Europe Ааг'є Івен.
"Вони мають підвищений ризик стати мішенню торговців людьми, якщо ще не стали. Контрабандисти можуть використовувати (таких дітей) для погашення боргів або тому, що вони мають вплив на своїх близьких або їхні паспорти", — підкреслила Івен.
Численні фактори сприяють зникненню дітей-мігрантів. Деякі з них могли стати жертвами торговців людьми або зазнати експлуатації в секс-індустрії.
А дехто переїжджає до інших країн, не реєструючи переїзд офіційно, і так потрапляє в перелік зниклих безвісти.
Івен зазначила, що брак можливостей для неповнолітніх робить їх вразливими до експлуатації, разом із численними травмами, яких вони зазнають до того, як потраплять в Європу. Дослідження Гентського університету 2022 року показало, що 84% дітей зазнали фізичного насильства під час міграції до Європи, причому понад 90% були свідками цього.
За даними ООН, діти становлять близько 40% переміщених осіб у світі. Рятуючись від воєн і конфліктів, тисячі дітей опиняються розлученими зі своїми родинами.
Як повідомлялось, цього року майже на 40% порівняно з минулим зросла кількість дітей, які загинули внаслідок російських атак по всій Україні.
Останні виявлені факти злочинів проти дітей:
Нагадаємо, що "Діти війни" — це платформа, на яку можна повідомити та знайти всю інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни рф проти України.
В Офісі Генпрокурора наголосили, що надати інформацію про воєнний злочин щодо дитини можна через єдиний доказовий хаб: warcrimes.gov.ua та за телефонами: +380961004438, +380683235856.
На базі медичної установи Міністерства внутрішніх справ у Києві запрацював новий реабілітаційний центр RECOVERY. Це… Читати більше
У ніч на 23 листопада російські загарбники запустили по Сумській області безпілотники: силам протиповітряної оборони… Читати більше
Підготовка до геноциду українського народу була складовою планів російської федерації ще до початку широкомасштабної агресії… Читати більше
Російська федерація здійснює активну військово-економічну співпрацю з Північною Кореєю, обмінюючи нафту, ракети та засоби протиповітряної… Читати більше
Енергетики успішно відновили одну з високовольтних ліній живлення Запорізької атомної електростанції (ЗАЕС), що була пошкоджена… Читати більше
Зранку, 23 листопада, фермери Підкарпатського воєводства Польщі вийшли на протест, заблокувавши національну дорогу №28, таким… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.