Про це повідомляє Укрінформ із посиланням на ініціаторів проєкту, передає Рубрика.
У чому проблема?
АН-225 "Мрія" – найбільший у світі літак українського походження, створений 1988 року для забезпечення транспортних потреб в рамках радянської космічної програми київським конструкторським бюро "Антонов".
Літак був знищений російськими окупантами в аеропорту "Антонов" у Гостомелі Київської області в перші дні повномасштабного вторгнення.
Яке рішення?
Уламки зруйнованого росіянами літака АН-225 "Мрія" перетворили на прикраси в благодійній колекції "оМРІЯна помста".
Як це працює?
Уламок фюзеляжу легендарного літака для створення колекції передала парамедикиня Галина Алмазова, яка разом зі своїм підрозділом відбивала запеклі атаки на аеропорт, опікуючись пораненими.
"Покидаючи Гостомель, я не знала, що буде далі, але готувалась до будь-чого. В останню мить взяла з собою маленькі уламки великого літака як серце всієї України. Мені, як медику, хотілося зберегти його пульсацію, зробити бодай щось, щоб літак продовжував жити, щоб не вмирала наша мрія", – розповіла військовослужбовиця ЗСУ, захисниця Гостомеля Галина Алмазова, яка спільно з телеведучою Тетяною Гончаровою, артдиректоркою ювелірного бренду Мариною Фроловою та БФ "Козак Драйв" ініціювали проєкт.
Мета створення благодійної колекції "оМРІЯна помста" – збір на спеціальне обладнання для посилення ефективності технічної розвідки ГУР МО в рамках постійного діючого проєкту "Робимо вітер ворогу".
До лімітованої серії прикрас з уламками фюзеляжу зруйнованої "Мрії" увійшли 2 брошки-артефакти:
Брошка "Літак" відтворює силует "Мрії". В дизайні використано найвпізнаваніший ракурс літака, яким його бачили на презентаціях та закарбували на фото по всьому світу. Автори доповнили його кінцівкою у вигляді тризуба. Наклад – 225 одиниць.
Брошка "Турбіна" апелює до унікальної риси гіганта — шести двигунів, які робили "Мрію" найпотужнішим цивільним транспортним літаком у світі. Наклад – 1000 одиниць.
Дизайн брошок – спільна розробка артдиректорки Марини Фролової та ювелірного бренду Karpenko Jewelry.
"Цей вибір був не випадковий, адже власник бренду – військовослужбовець ЗСУ, який бʼється за те, щоб наша оМРІЯна помста відбулась і Україна перемогла", – розповіли ініціатори проєкту.
Нагадаємо, ювелірний бренд SOLO for diamonds презентував Всеукраїнський проєкт колекції каблучок, створених за дизайнами відомих українців. 50% з прибутку від прикрас буде передано на відбудову України через платформу UNITED24.
Також повідомлялось, що колекцію прикрас для підтримки України створила відома американська кулінарка та бізнеследі Рейчел Рей разом з італійським виробником DelBrenna Jewelry. Український конгресовий комітет Америки (УККА) також долучився до ініціативи.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.