Innovation Hub підтримає “гаражні” інновації для фронту: як винахідникам подати заявку

TAF Drones запускає Defence Tech кластер Innovation Hub для реалізації "гаражних" інновацій на фронті. Як винахідникам без стартап-бекграунду подати заявку?

Про це інформує Рубрика.

У чому проблема?

В січні 2024 року віцепремʼєр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що учасники кластера Brave1 подали вже понад тисячу розробок, які можуть допомогти військовим на полі бою. 481 з цих розробок отримала статус BRV1 — тобто вони пріоритетні для Сил оборони України.

Та існує значна кількість перспективних розробок, які, на жаль, не отримують достатнього фінансування для їх втілення в життя. За підрахунками TAF Drones, зараз кількість таких розробок вже перетнула декілька тисяч.

Яке рішення?

Innovation Hub від TAF Drones прагне вирішити цю проблему, для цього буде використовувати не лише венчурні інвестиції, але і більш гнучкі способи фінансування.

Кошти будуть вкладатися напряму в перспективні технології та талановиті команди без стартап-досвіду.

Цей підхід надасть можливість більшій кількості технічно орієнтованих колективів, навіть без досвіду у бізнесі або менеджменті, реалізовувати свої ідеї та внести вклад у розвиток оборонних технологій.

Як це працює?

На відміну від інших оборонних кластерів, Innovation Hub від TAF Drones відрізняється своїм підходом до інвестицій. Зазвичай оборонні кластери, розподіляють гранти на широкий спектр проєктів для підтримки розвитку галузі оборонних технологій, а Innovation Hub зосереджений на безпосередньому фінансуванні конкретних технологій та ідей, незалежно від комерційної стадії розробки.

Таким чином, Innovation Hub інвестуватиме прямо в інновації і винахідників, забезпечуючи ресурсами для швидкого переходу від концепції до виробництва і використання на фронті.

Водночас в порівнянні з класичними венчурними фондами, які орієнтовані на зростання прибутковості саме компаній, Innovation Hub використовуватиме ресурси та експертизу одного з найбільших виробників FPV-дронів TAF Drones саме для роботи з інноваціями, що робить його відповідним партнером для «гаражних» винаходів, які могли б ніколи не досягнути дійсно закінченої стадії та почати їх масове виробництво.

"Наш фокус – на інноваціях з "гаражів та окопів", які без нашої підтримки могли б так і залишитися лише мрією їх творців. Ми прагнемо, щоб кожна перспективна розробка швидко доходила до фронту, де вона може врятувати життя та сприяти перемозі", – говорить Олександр Яковенко, засновник TAF Drones.

"Наприклад, розробили плату донаведення на ціль, і тут треба 10-20 дронів розбити, щоб її протестувати, в тому числі на сумісність з автопілотом тощо. По закінченню розробки, технологія відповідно може використовуватись на всіх нових дронах – тобто є величезний споживач."

Особливості Defence Tech кластер Innovation Hub

Швидке впровадження: TAF Drones має досвід та ресурси для швидкого переведення перспективних розробок у серійне виробництво та постачання на фронт.

Доступ до виробничих потужностей: Винахідники отримують доступ до виробничих потужностей TAF Drones для тестування та доопрацювання своїх технологій.

Підтримка науково-дослідницької бази: TAF Drones має команду досвідчених фахівців R&D центру, які можуть допомогти з розробкою та вдосконаленням нових технологій.

 

В першу чергу в Innovation Hub шукають технології, що створюють додаткову цінність FPV дронам. Окремі напрямки, які зараз в пріоритеті:

  •  РЕБ-стійкі радіомодулі для FPV дронів;
  • Системи донаведення на ціль;
  • Локалізація виробництва компонентів для FPV;
  • Розвиток технологій РЕБ і антиРЕБ.

Як подати заявку:

TAF Drones закликає всіх, хто розробляє інноваційні оборонні технології, подати заявку на участь на сайті.

TAF Drones — military-tech компанія з виробництва та розробки військових технологій: від FPV дронів до штучного інтелекту для аеророзвідки.

Нагадаємо, у Запоріжжі інженери та учні "Школи робототехніки" створили робота-сапера для потреб Збройних сил та надзвичайників.

Також в Україні стартували тести бойового робота "Лють", який дає змогу виконувати завдання дистанційно, а тому може врятувати життя українських оборонців.

Окрім того, Український кластер для розвитку військових технологій Brave1 створив нового наземного робота-камікадзе Ratel S, що дозволяє вражати ворожі об'єкти з безпечної відстані.

Свіжі дописи

  • Новини

Відновлення Чорнобильської зони: ЄБРР виділить кошти

Для Чорнобиля (РМСЧ) на відновлення Зони відчуження Асамблея вкладників Рахунку міжнародного співробітництва виділить кошти. На… Читати більше

Friday July 5th, 2024
  • Новини

ВООЗ надала перші в історії клінічні настанови щодо відмови від куріння: у чому рішення

Уперше в історії Всесвітня організації охорони здоров’я (ВООЗ) оприлюднила клінічні рекомендації щодо відмови від тютюнопаління.… Читати більше

Friday July 5th, 2024
  • Новини

Міжнародний кримінальний суд розслідує катування росіянами українських полонених 

Керівник Департаменту протидії злочинам, вчиненим в умовах збройного конфлікту, Офісу генпрокурора Юрій Бєлоусов розповів, що… Читати більше

Friday July 5th, 2024
  • Новини

На Херсонщині ворог з артилерії вдарив по Бериславському району: загинула жінка

У Херсонській області через артилерійський обстріл російської армії загинула місцева мешканка Бериславського району, ще одна… Читати більше

Friday July 5th, 2024
  • Новини

Український військовий корабель “Гетьман Іван Мазепа” у морі проходить випробування, – ВМС ЗСУ

Ходові (державні) випробування в морі проходить багатоцільовий корабель класу корвет "Гетьман Іван Мазепа" Військово-морських сил… Читати більше

Friday July 5th, 2024
  • Новини

Військовий інститут КНУ оголошує набір абітурієнтів на 2024 рік: деталі

Військовий інститут при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка анонсував про відкриття прийому документів для… Читати більше

Friday July 5th, 2024

Цей сайт використовує Cookies.