Про це повідомляє російський опозиційний Телеграм-канал Astra, передає Рубрика.
"19 квітня за два кілометри від села Красне в полі виявили боєприпас — ракету X59. Вона "нештатно" зійшла за 92 км від кордону з Україною. Військовим довелося знищувати її на місці. Руйнувань та постраждалих немає", – йдеться у повідомленні.
При цьому журналісти видання зазначають, що вони нарахували як мінімум 21 авіабомбу, що впала у березні та квітні з російських літаків на територію рф або тимчасово окуповані території України.
"Влада (російська – ред.) вважає за краще це приховувати, а коли це не вдається, називають падіння — «нештатним сходом боєприпасів». Точних відповідей, чому це відбувається – немає", – резюмує Astra.
Як російська авіація "губить" власні снаряди?
29 січня, літаки російської федерації впустили дві авіабомби ФАБ-250 у російській Бєлгородській області.
Також 2 січня російська авіація скинула ракету на село Петропавлівка Воронезької області, що підтвердило російське Міноборони. Один з місцевих жителів на відео сказав, що внаслідок вибуху пошкоджена ціла вулиця.
А нещодавно на окуповане місто Рубіжне Луганської області також впала авіаційна бомба. Обидва випадки сталися під час російських бойових вильотів.
Варто зазначити, що раніше, у квітні 2023 року, російський літак Су-34 скинув авіабомбу на Бєлгород.
Тоді ж представник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат не виключав, що росія може почати регулярно атакувати Україну керованими бомбами вагою 1500 кілограмів. Такі бомби завдають ударів з дистанції від 50 кілометрів від кордону з Україною.
За словами Ігната, для того, щоб збивати авіацію, яка скидає такі бомби, Україні потрібні системи Patriot, SAMP-T, сучасні літаки, наприклад, F-16.
При цьому, як будь-яка зброя РФ, вона не зовсім досконала, часто ФАБи падають на території Росії, так і не долетівши до точки призначення в Україні.
У британській розвідці пояснили, чому військові рф періодично скидають бомби на свої міста:
"Постійна схильність Росії до інцидентів з боєприпасами, ймовірно, посилюється недостатньою підготовкою і втомою екіпажів, що призводить до поганого виконання тактичних завдань під час місій", – наголосили британські аналітики.
Сонце у 2024 році досягло піка своєї 11-річної активності та спричинило часті геомагнітні бурі, внаслідок чого небо… Читати більше
Частка українців, які підтримують вступ України до НАТО, якщо частина територій залишиться окупованою, зросла до… Читати більше
Технологічний кластер Brave1 представив верифікований каталог українських виробників дронів, що працюють на оптоволокні. Про це… Читати більше
На Харківщині діє вісім ветеранських хабів. Однак у громадах області наразі немає ветеранських просторів, створених… Читати більше
У ніч проти 25 грудня російські війська атакували Україну 184 повітряними цілями: силам протиповітряної оборони… Читати більше
Українська республіканська капела разом із диригентом Олександром Кошицем сто років тому вперше виконала різдвяну пісню… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.