Про це повідомляє Рубрика з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ Китаю.
Зустріч відбулася у середу, 17 квітня. Китайська сторона не розкрила всі деталі переговорів.
В МЗС зазначають, що темами переговорів були:
"Спецпредставник уряду КНР у справах Євразії Лі Хуей зустрівся з послом України в КНР Рябікіним. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відносин, української кризи та питань, що становлять спільний інтерес", – йдеться у повідомленні.
Сторони обмінялися думками щодо українсько-китайських відносин, повномасштабного вторгнення Росії в Україну та інших питань, що становлять спільний інтерес.
"Павло Рябікін акцентував на важливості активізації двостороннього політичного діалогу на всіх рівнях, а також підтвердив запрошення китайській стороні взяти участь у Саміті миру, що відбудеться у Швейцарії в червні 2024 року", – йдеться в повідомленні.
У ході переговорів сторони також відзначили, що взаємна повага суверенітету, територіальної цілісності і незалежності є непорушною основою українсько-китайських відносин.
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, в Офісі Президента 7 березня відбувся брифінг під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака щодо безпекової ситуації в Україні та інших питань для делегації КНР на чолі зі спеціальним представником уряду з питань Євразії Лі Хуеєм. Міністерство закордонних справ Китаю назвало переговори відвертими та дружніми.
Напередодні, 3 березня спеціальний представник Китаю з питань Євразії Лі Хуей прибув до столиці рф, почавши свою другу поїздку до Європи з метою врегулювання війни в Україні. У межах туру він також відвідає Україну, Польщу та Німеччину.
Спецпредставник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей у Москві зустрівся із заступником міністра закордонних справ РФ Михайлом Галузіним, з яким обговорив питання війни РФ проти України.
Ставлення Китаю до війни
Китай від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну зайняв нібито нейтральну позицію. Офіційно він не засудив Москву, але заявив, що підтримує суверенітет України.
При цьому Пекін продовжує торгувати з Москвою, а китайські компанії продають Росії деяке озброєння.
Раніше Китай оприлюднив свій "мирний план" для України, але його розкритикували. Також у Китаї виступили за проведення мирної конференції щодо України, але хочуть, щоб на ній були присутні представники Москви.
Президент Володимир Зеленський також заявляв, що Китай відіграє велику роль у світі, тому Україна хоче, щоб ця країна була залучена до формули миру.
Выбор CRM-системы для команды может быть непростой задачей, особенно для небольших интернет-магазинов, которые имеют ограниченные… Читати більше
Канцлер Німеччини Олаф Шольц і очільник Кремля володимир путін у п'ятницю, 15 листопада, планують провести телефонну розмову.… Читати більше
У Вільнюсі Музеї церковної спадщини (Bažnytinio paveldo muziejus) 12 листопада відбулася презентація україномовного аудіогіда, який… Читати більше
На Софійській площі столиці 15 листопада пройшла акція "Порожні стільці" на підтримку журналістів, письменників, діячів… Читати більше
Як йдеться у новому звіті Global Carbon Budget, опублікованому на кліматичному саміті COP29 ООН в… Читати більше
До переліку "Найкращі туристичні села" Всесвітньої туристичної організації ООН (The Best Tourism Villages) потрапили селища… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.