Про це повідомляє Рубрика з посиланням на пресслужбу Міністерства закордонних справ Китаю.
Зустріч відбулася у середу, 17 квітня. Китайська сторона не розкрила всі деталі переговорів.
В МЗС зазначають, що темами переговорів були:
"Спецпредставник уряду КНР у справах Євразії Лі Хуей зустрівся з послом України в КНР Рябікіним. Сторони обмінялися думками щодо китайсько-українських відносин, української кризи та питань, що становлять спільний інтерес", – йдеться у повідомленні.
Сторони обмінялися думками щодо українсько-китайських відносин, повномасштабного вторгнення Росії в Україну та інших питань, що становлять спільний інтерес.
"Павло Рябікін акцентував на важливості активізації двостороннього політичного діалогу на всіх рівнях, а також підтвердив запрошення китайській стороні взяти участь у Саміті миру, що відбудеться у Швейцарії в червні 2024 року", – йдеться в повідомленні.
У ході переговорів сторони також відзначили, що взаємна повага суверенітету, територіальної цілісності і незалежності є непорушною основою українсько-китайських відносин.
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, в Офісі Президента 7 березня відбувся брифінг під головуванням керівника Офісу Глави держави Андрія Єрмака щодо безпекової ситуації в Україні та інших питань для делегації КНР на чолі зі спеціальним представником уряду з питань Євразії Лі Хуеєм. Міністерство закордонних справ Китаю назвало переговори відвертими та дружніми.
Напередодні, 3 березня спеціальний представник Китаю з питань Євразії Лі Хуей прибув до столиці рф, почавши свою другу поїздку до Європи з метою врегулювання війни в Україні. У межах туру він також відвідає Україну, Польщу та Німеччину.
Спецпредставник уряду Китаю з питань Євразії Лі Хуей у Москві зустрівся із заступником міністра закордонних справ РФ Михайлом Галузіним, з яким обговорив питання війни РФ проти України.
Ставлення Китаю до війни
Китай від початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну зайняв нібито нейтральну позицію. Офіційно він не засудив Москву, але заявив, що підтримує суверенітет України.
При цьому Пекін продовжує торгувати з Москвою, а китайські компанії продають Росії деяке озброєння.
Раніше Китай оприлюднив свій "мирний план" для України, але його розкритикували. Також у Китаї виступили за проведення мирної конференції щодо України, але хочуть, щоб на ній були присутні представники Москви.
Президент Володимир Зеленський також заявляв, що Китай відіграє велику роль у світі, тому Україна хоче, щоб ця країна була залучена до формули миру.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.