Про це він написав у колонці для The Wall Street Journal, передає Рубрика.
За словами Байдена, США мають посилити підтримку Україні, щоб зупинити Путіна від зазіхань на союзників по НАТО та пересвідчитися, що він не втягне американські війська в майбутню війну в Європі.
«Зараз не час залишати наших друзів. Палата представників має терміново схвалити законодавство про національну безпеку з допомогою для України та Ізраїлю, а також надати вкрай необхідну гуманітарну допомогу палестинцям у Газі», – наголосив глава Білого дому.
Він підкреслив: якщо Конгрес схвалить надання військової допомоги Україні та Ізраїлю, США не будуть виписувати «безлімітні чеки».
«Ми надішлемо військову техніку з наших запасів, а потім використаємо гроші, схвалені Конгресом, щоб поповнити ці запаси, купуючи в американських постачальників. Це включає ракети Patriot, виготовлені в Арізоні, ракети Javelin, виготовлені в Алабамі, і артилерійські снаряди, виготовлені в Пенсільванії, Огайо та Техасі. Ми б інвестували у промислову базу Америки, купували б американську продукцію, вироблену американськими робітниками, підтримували б робочі місця майже в 40 штатах і зміцнювали національну безпеку. Ми допомогли би нашим друзям, допомагаючи собі», – заявив президент США.
Він наголосив, що Путін намагався зламати волю українського народу, але йому це не вдалося.
«Тепер він намагається зламати волю Заходу. Ми не можемо дозволити йому досягти успіху. В історії є моменти, які вимагають лідерства та мужності. Це один із них», – підкреслив глава Білого дому.
Нагадаємо, що напередодні Спікер Палати представників Майк Джонсон представив чотири окремі законопроєкти щодо фінансування допомоги США для України, Ізраїлю, Тайваню, а також інших пріоритетів національної безпеки.
Очікують, що пакет документів буде офіційно внесений на розгляд нижньої палати в вівторок, 16 квітня, після чого впродовж 72 годин відбуватимуться стандартні процедури обговорення та внесення поправок.
Якщо процес не затягнеться, то нижня палата зможе винести на голосування законопроєкти вже в п'ятницю ввечері.
У разі ухвалення, пакет документів має бути по-новому розглянутий та проголосований у Сенаті США.
Варто додати, що днями Трамп після зустрічі з Джонсоном заявив, що не проти американської допомоги Україні. Але, за його словами, вона не має бути "подарунком". Таким чином Трамп підтримав ідею допомоги Україні в кредит, з якою виступали в Республіканській партії.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.