Про це повідомив у Телеграмі начальник Львівської ОВА Максим Козицький, передає Рубрика.
"Відзавтра, 16 квітня, щовівторка і щочетверга з 09:00 до 13:00 працівники ТЦК та СП, які відповідають за соціальний супровід, прийматимуть сім'ї військовослужбовців і ветеранів на базі ЦНАПів у нашій області", – йдеться в дописі.
Повідомляється, що наразі для цього визначили 16 локацій.
Це ЦНАПи у Стрию, Дрогобичі, Жидачеві, Сколе, Золочеві, Бродах, Буську, Камʼянці-Буській, Радехові, Червонограді, Сокалі, Жовкві, Старому Самборі, Турці, Борині та Новояворівську.
"Там соціальні працівники ТЦК та СП прийматимуть звернення від членів сімей загиблих воїнів, зниклих безвісти, тих, хто потрапив у полон, а також від ветеранів війни і поранених оборонців", – уточнив Козицький.
За його словами, найближчим часом розширять перелік ЦНАПів, куди за консультацією від працівників ТЦК та СП можуть звернутися родини захисників і захисниць.
Начальник ОВА додав, що психосоціальну допомогу безкоштовно можна отримати також в офісах Координаційного центру при Львівській ОВА, які розгорнули у всіх районах області.
Довідка
Львівська область стане першим регіоном, де втілюватиметься пілотний проєкт реформи ТЦК та СП.
"Ми зробимо міжміністерський пілотний проєкт у Львівській області щодо ТЦК та СП, що дасть можливість підвищити кваліфікацію працівників. Наступного тижня ми визначимо три громади, які візьмуть у цьому участь, щоб довести, що центри комплектування можуть виконувати не лише мобілізаційну, а й соціальну функцію, зокрема у підтримці сімей військових та ветеранів" , – сказав раніше Козицький.
Глава ОВА зауважив, що фахівці створеного у травні 2022 року в обладміністрації Офісу підтримки родин військових за цей час під час виїздів у райони Львівщини опрацював понад 2 тисячі звернень від воїнів та їхніх рідних.
Фахівці Координаційного центру при ОВА, офіси якого розгорнули у кожному районі області для надання гуманітарної, юридичної, психологічної та іншої допомоги ВПО, почали виїжджати у громади і проводити роз'яснювальні зустрічі. Лише за останні пів року в громадах проведено близько 100 таких зустрічей.
Нагадаємо, Центри надання адміністративних послуг мають намір стати "єдиним вікном" отримання послуг для ветеранів та їхніх родин.
Також повідомлялось, що 55 деокупованих і постраждалих громад з Дніпропетровської, Миколаївської, Сумської, Харківської, Херсонської областей отримають техніку для відновлення надання послуг і роботи ЦНАП від шведсько-українського проєкту PROSTO "Підтримка доступності послуг в Україні".
Кабінет Міністрів у п'ятницю, 3 січня, підтримав запуск проєкту "Звіт про ураження", що дозволить цифровізувати… Читати більше
Міністерство оборони кодифікувало і допустило до постачання Силам оборони спеціальну машину для маскування “Coyote”. Також… Читати більше
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що у 2025 році українські підприємства планують виготовити близько 3000 крилатих… Читати більше
У Львові ведуться підготовчі роботи для відновлення музею генерала-хорунжого УПА Романа Шухевича, зруйнованого внаслідок російської… Читати більше
Перші вихідні в 2025 році наближаються, а разом із ними — похолодання та нові погодні… Читати більше
Міністерство оборони України відповідно до комплексної Антикорупційної програми на 2025-2026 роки розпочало реалізацію стратегічних напрямів… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.