Про це заявив міністр стратегічних галузей промисловості Олександр Камишін, передає "Інтерфакс-Україна", повідомляє Рубрика.
За словами посадовця, з усього оборонного бюджету розміром 40 млрд доларів 30 млрд виділили на зарплати та виплати військовослужбовцям.
Решта суми піде на витрати на ПММ і форму та на купівлю озброєнь — на останню графу залишається 6 млрд доларів.
"Це та сума, яку ми сьогодні маємо в контрактах для наших виробників, насамперед українських, і це дуже мало, оскільки наші виробничі можливості втричі більші", — вважає Камишін.
За словами міністра, наразі Україна веде переговори з іноземними партнерами щодо купівлі за їхні кошти виробів української військової промисловості з подальшим переданням цієї техніки та озброєнь ЗСУ.
Окрім цього, за словами Камишіна, Київ готовий закривати потреби за рахунок власного виробництва, зокрема у бронетехніці, безпілотних та артилерійських системах.
Що відомо про нарощування виробництва озброєння в Україні
Нагадаємо, як раніше повідомляла Рубрика, у наступному році в Україні планують суттєво наростити виробництво різного виду озброєнь: пріоритетом будуть ракети та боєприпаси для засобів протиповітряної оборони.
Оборонне відомство спільно з Міністерством стратегічних галузей промисловості МОУ хоче у 2024 році збільшити виробництво: ракет, боєприпасів, озброєння, військової техніки у кілька разів.
В Україні наступного 2024 року планують виготовити 1 мільйон FPV дронів, понад 10 тисяч ударних дронів середньої дальності польоту та понад тисячу дронів із дальністю від 1 000 км.
Варто додати, що Україна та Бельгія планують створити спільне виробництво озброєння.
Своєю чергою німецький концерн Rheinmetall веде перемовини про будівництво танкового заводу в Україні.
Ще раніше повідомляли, що ДК "Укроборонпром" разом з польською компанією Polska Grupa Zbrojeniowa будуть разом виробляти танкові снаряди калібру 125 мм. Відповідну домовленість Україна та Польща підписали 5 квітня цього року.
До того ж, Україна разом з однією з країн НАТО почала виробляти 122-мм артилерійські снаряди. Першу партію боєприпасів вже відправили на фронт.
Наразі для роботи в оборонному комплексі України залучено близько 300 тисяч осіб.
АТ "Українська оборонна промисловість" підписало меморандум про співпрацю з провідною німецькою компанією Dynamit Nobel Defence.
Окрім того, Укроборонпром буде виробляти стрілецьку зброю відповідно до стандартів НАТО.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.