Про це повідомляє Львівська міська рада, передає Рубрика.
У чому проблема?
В умовах бою будь-яке поранення може стати для військового останнім. Аби цього не сталося, бійці проходять спеціальні курси з тактичної медицини, де їх вчать зупиняти кровотечу та надавати іншу допомогу пораненим. Такі курси можуть стати у пригоді й цивільним, які живуть під обстрілами.
Яке рішення?
Тому львівські розробники запустили мобільний застосунок LifesaverSIM для тренування навичок з тактичної медицини.
Як це працює?
Зазначається, що LifesaverSIM — перший мобільний ігровий симулятор для тренування навичок порятунку життя та допомоги пораненим в умовах бойових дій.
Застосунок, який створила команда львівських розробників для Сил оборони, а також для всіх, хто живе та працює в умовах війни й хоче навчитися надавати допомогу та рятувати життя, можна завантажити безоплатно.
Всі українці, незалежно від їх географічного розташування, можуть отримати повний доступ до LifesaverSIM, підтвердивши своє громадянство через застосунок Дія.
"Ми всі маємо бути готові до ситуацій, коли наші правильні та швидкі дії можуть комусь врятувати життя. Необхідно здобути практичні знання з інструктором, щоб відчути всі маніпуляції фізично, своїми руками. А в симуляторі тренувати свої навички до автоматизму, тренувати чітку послідовність дій при порятунку життя. В критичній ситуації, у стресі, в нас спрацьовують лише навички, що "на автоматі" і ніщо інше. Симулятор також дає можливість не забувати знання, бо у вас завжди в кишені віртуальний помічник рятівника", – кажуть розробники.
Перший навчальний курс для всіх військових ASM створений у співпраці з досвідченими інструкторами та бойовими медиками.
Він відповідає настановам Комітету TCCC та стандарту NATO і враховує усі важливі аспекти надання допомоги на полі бою:
Команда розробників застосунку LifesaverSIM має понад 10 років досвіду у розробці ігор різних жанрів та для різних платформ: multiplayer-ігри для ПК та консолей, мобільні проєкти, симулятори та прикладні ігри для медичного застосування. В складі команди є колишні та діючі військовослужбовці, що допомагає розробникам розуміти потреби Сил оборони України та створювати актуальні інноваційні рішення.
LifesaverSIM є учасником кластера підтримки Defense Tech розробок в Україні Brave1 та за підсумком оборонної експертизи набув статус BRV1.
Нагадаємо, Збройні Сили України разом із Міністерством стратегічних галузей промисловості запускають проєкт "Залізний полігон", щоб підтримати українських виробників та скоротити час виробництва нового озброєння для ЗСУ.
Також Рубрика повідомляла, в Україні створили мобільний застосунок, через який жінка, яка переживає насильство, може викликати поліцію без дзвінка.
Дзвін, виготовлений із гільз, використаних у війні в Україні, вперше пролунав у Національному соборі Вашингтона.… Читати більше
Міжнародний фестиваль українських колядок пройшов у приміщенні Тіміської філії Союзу українців Румунії. Цей захід об’єднав… Читати більше
Зменшилась кількість громадян України, які готові нести тягар війти стільки, скільки цього буде потрібно. За… Читати більше
В'ячеславу Зінченку, обвинуваченому у вбивстві Ірини Фаріон, Шевченківський районний суд Львова продовжив термін тримання під… Читати більше
Кабінет Міністрів у п'ятницю, 3 січня, підтримав запуск проєкту "Звіт про ураження", що дозволить цифровізувати… Читати більше
Міністерство оборони кодифікувало і допустило до постачання Силам оборони спеціальну машину для маскування “Coyote”. Також… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.