Про це повідомляє у Фейсбуці Перше медоб'єднання Львова, пише Рубрика.
У чому проблема?
Попри зростаючу готовність до донорства сьогодні, існує значна кількість людей, які все ще опираються різноманітним міфам і забобонам, і тому не відкриті до ідеї донорства.
Один з ефективних шляхів змінити цю ситуацію і залучити молодь — це розвінчання цих міфів та проведення освітніх кампаній, які підвищують обізнаність про важливість та процеси донорства, а також залучати людей на локаціях здійснювати донації крові.
Яке рішення?
Тому у Львові запрацював мобільний пункт забору донорської крові.
Спеціально обладнаний автобус розпочав свою роботу біля Львівського оперного театру. Це його перша зупинка.
У Мобільно центрі крові, саме процес донації, буде супроводжуватися командою медичних фахівців з Міського центру служби крові КП "Першого територіального медичного об'єднання Львова", які забезпечать максимально комфортні та безпечні умови.
Нагадаємо, Рубрика уже повідомляла, що у Львові з'явився новий мобільний центр крові для підтримки життя та здоров'я громадян.
Як це працює?
"Донорський автобус – це в першу чергу зручність та ефективність. Ті люди, які не мають часу приїхати в стаціонарний центр служби крові, можуть стати донорами в мобільному пункті. Все просто: наша команда приїжджає до установи і забирає кров. Ми дуже задоволені першим виїздом і сподіваємося, що в майбутньому нам вдасться залучити ще більше донорів, аби разом рятувати життя українців", – зазначив керівник Міського центру служби крові – Юрій Кобецький.
Всі охочі мали можливість здати кров в самісінькому центрі – біля Оперного театру. Містяни активно долучилися до цієї донації.
Лише за три години кров здали 52 донори.
Здавали сьогодні кров не лише попередньо зареєстровані донори, а й перехожі. Всі вони отримали винагороду – квитки на виставу "Украдене щастя" у Львівський національний театр опери та балету.
"Зазвичай мені не зручно їздити в центри здачі крові – через розташування. Я побачила оголошення в соцмережах, що здати кров можна буде біля Оперного театру. Я мала вільний час, тому і прийшла", – розповідає донорка Христина.
Мобільний пункт крові або бладмобіль – це автобус, що обладнаний:
А роботу такого мобільного пункту забезпечує шестеро спеціалістів, зокрема, лікар та дві медсестри.
Як повідомлялось, у Львові запустили українсько-данський проєкт "Моя група крові", метою якого є залучити людей до донорського руху.
Також повідомлялось, що у Львові стартувала друга акція "Наповнення", що пропонує донорам крові безплатне відвідування вистав, виставок, концертів та екскурсій.
Нагадаємо, Міністерство охорони здоров'я розробило новий алгоритм забезпечення фронту донорською кровʼю. Кабінет Міністрів його ухвалив.
У Австрії почала діяти система повернення пластикових пляшок та алюмінієвих бляшанок. Відтепер користувачі платитимуть додаткову… Читати більше
Мошенникам невыгодно подделывать дешевую продукцию: прибыли низкие, а скомпрометированный товар стремительно теряет популярность. Другое дело… Читати більше
У столиці з 2 до 31 січня в столиці працюватимуть 78 пунктів прийому новорічних дерев… Читати більше
Офіс омбудсмена разом з Міністерством оборони працюватимуть над тим, щоб питання "бусифікації" залишилося в минулому.… Читати більше
Війська російської федерації вранці 3 січня завдали удару по Богодухову Харківської області, виникла пожежа на… Читати більше
Сили спецоперацій розшифрували та показали черговий запис із нотатника північнокорейського спецпризначенця, якого вбили у Курській… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.