Про це йдеться на сайті Inheart, повідомляє Рубрика.
У чому проблема?
За словами артдиректора дизайн-студії "Антрацит" та розробника сервісу Inheart Олександра Сидорова, пілотну версію продукту запустили у листопаді минулого року, щоб зрозуміти, чи потрібна людям послуга із цифрового збереження пам'яті і за перші два тижні було створено понад 250 сторінок пам'яті.
Третина з них – меморіали загиблих воїнів.
"Коли я побачив запит від сімей військових, команда адаптувала сервіс до військового контексту. Ми прагнемо зробити сервіс гідним того, щоб фіксувати історичний момент та особисті трагедії", – підкреслив Сидоров.
Яке рішення?
Цифрові меморіали воїнів, які загинули у війні з рф, можна самостійно оформити на платформі Inheart. Користувачі отримають QR-код, який можна розмістити на місці поховання чи пам'яті, щоб мати швидкий доступ до спогадів.
"Завдяки цьому можна зберігати спогади про близьку людину та розповідати про бойовий шлях спочилих Героїв", – ідеться у повідомленні.
Зазначається, що під час розробки сервісу команда консультувалася та аналізувала фідбек від військових і сімей, що втратили близьких на війні.
Як це працює?
На сторінці пам'яті друзі та близькі зможуть залишити слова підтримки, а побратими – ділитися спільними знімками, яких може не бути в родини.
Також за бажанням, родина бійця може розповісти про останні дні та місце, де сталася трагедія.
Як повідомляють розробники, на сторінках пам'яті використовується перший в Україні меморіальний шрифт UAF Memory, розроблений бренд-дизайнером Збройних сил України для вшанування полеглих воїнів.
Створення цифрових меморіалів для українських захисників є безоплатним.
За додаткову плату можна замовити друк металевого QR-коду на сторінку пам'яті та прикріпити його до надгробка. Коли близькі та побратими відвідуватимуть місце поховання, можна буде легко просканувати QR-код, що веде на цифровий меморіал захисника.
Також охочі можуть підтримати сервіс Inheart, зробивши донат на монобанку. Оскільки сервіс потребує оренди великого простору на хмарних сховищах, щоб безпечно зберігати великі бібліотеки фотографій і відео.
Для того, щоб створити цифровий меморіал для загиблого військового потрібно написати біографію у зручному конструкторі історій на сайті Inheart.memorial, додати дорогі пам'яті знімки, перелічити нагороди та вказати місце поховання.
Нагадаємо, меморіальне кладовище планують створити на території Гатненської громади Київської області. В уряді стверджували, що проєктування кладовища мають завершити до 30 липня 2025 року.
Кабінет міністрів 15 березня ухвалив розпорядження щодо остаточного визначення місця розташування Національного військового меморіального кладовища (НВМК). Міністерство у справах ветеранів надало роз'яснення щодо того, хто має право бути там похованим.
23 березня стало відомо, що Національному військовому меморіальному кладовищу вже передали в постійне користування земельні ділянки, що розташовані у Київській області: відтепер розпочнеться "новий динамічний" розвиток проєкту.
У Румунії оголосили результати екзитполів на виборах президента. Попередньо, до другого туру виборів проходять чинний… Читати більше
У музеях Ватикану одночасно з’явилося вісім аудіогідів українською мовою. Також перша леді Олена Зеленська передала… Читати більше
Заступник міністра внутрішніх справ Богдан Драп'ятий нагадав, що з 25 листопада в Україні розпочнеться добровільне… Читати більше
Пункт пропуску "Шегині - Медика", який від вчора блокували польські фермери, розблоковано. Про це повідомляє… Читати більше
Дизайнер Роб Галліфакс з Великої Британії створив найбільшу в світі гральну карту, яка має висоту… Читати більше
Міжнародний науково-популярний часопис National Geographic представив щорічну підбірку найкращих фото. У цьому році відмітили роботи… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.