Про це пише Wall Street Journal.
Як наголошують у виданні, попри те, що законодавці готуються незабаром узятися до роботи після великодніх канікул, подробиць щодо нового законопроєкту із допомогою Україні — мало. Навіть деякі законодавці Республіканської партії, які брали участь в обговоренні пакета, кажуть, що не бачили остаточного тексту.
Варто нагадати, що у лютому верхня палата Конгресу — Сенат — за підтримки обох партій ухвалила законопроєкт із допомогою Україні, Ізраїлю та Тайваню на 95 мільярдів доларів.
Проте контрольована республіканцями нижня палата Конгресу — Палата представників — заблокувала цю пропозицію. Джонсон заявив, що Палата представників просуватиме власний законопроєкт, яка додасть "декілька важливих нововведень".
Спікер Палати представників обмірковував розділення допомоги Україні та Ізраїлю, щоб законодавці могли голосувати за кожен пакет окремо.
Джонсон також публічно висунув кілька політичних пропозицій:
Тим часом група демократів Палати представників надіслала лист Джонсону, в якому зазначається, що пакет допомоги потребує додаткової гуманітарної підтримки для задоволення нагальних потреб у Секторі Гази, а також в інших країнах, зокрема в Судані та Гаїті.
Окрім того, Джонсон зіткнувся з критикою з боку деяких членів власної фракції, які не хочуть, щоб США витрачали більше грошей на допомогу Україні:
Що відомо про розгляд законопроєкту надання допомоги Україні, Ізраїлю та Тайвані
Нагадаємо, що США вже кілька місяців не можуть схвалити нове фінансування допомоги Україні. Через це постачання озброєння нашим захисникам від американців призупинено.
Як відомо, спікер Палати представників Конгресу Сполучених Штатів Америки республіканець Майк Джонсон розкритикував законопроєкт Сенату США про допомогу Україні та Ізраїлю за відсутність заходів, які могли б зупинити рекордний потік мігрантів через кордон США та Мексики.
Своєю чергою 7 березня Глава Білого дому виступив зі зверненням до Конгресу, під час якого, зокрема, згадав війну росії проти України та вчергове закликав надати Києву додаткове фінансування.
Варто зауважити, що у Палаті представників Сполучених Штатів голосування щодо військової допомоги Україні може відбутися щонайменше в середині квітня або й пізніше, тому що спікер Майк Джонсон шукає шляхи пом'якшення позиції республіканців, які дотримуються жорсткої лінії.
Українські правоохоронці затримали номінального власника компанії, яка діяла в країні під брендом онлайн-казино "PIN-UP" та… Читати більше
9 січня Верховна Рада України ухвалила зміни до законодавства щодо трансплантації органів і тканин, уточнивши… Читати більше
Україна прагне досягти рекордних планів щодо безпілотних систем у 2025 році, які країна виробляє сама… Читати більше
Номінований майбутнім президентом США Дональдом Трампом на посаду радника з національної безпеки конгресмен Майк Волтц… Читати більше
Прем'єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду 7 січня заявив, що Кабінет міністрів подав до… Читати більше
Міністр оборони Рустем Умєров повідомив, що учасники засідання Контактної групи з питань оборони України (формат… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.