Про це він розповів під час презентації "Шкільні укриття: нові правила розподілення коштів", пише Рубрика.
"Ми маємо 900 тисяч учнів, які здобувають дистанційно освіту, понад 600 тисяч здобувають її в Україні, близько 250 тисяч учнів здобувають освіту за кордоном, ще 900 тисяч навчаються у змішаному форматі – позмінно, або у змішаних класах. Ключові завдання нашого проєкту "Школа офлайн" – створити всі необхідні умови, щоб якомога більше дітей змогли повернутися в клас. Мета на цей рік – удвічі зменшити кількість дітей, які навчаються виключно офлайн", – сказав Лісовий.
Міністр наголосив, що ключовим пріоритетом повернення дітей до очного навчання є безпека.
Він нагадав, що торік уряд виділив на облаштування укриттів в навчальних закладах 1,5 млрд грн, наразі є 310 проєктів по облаштуванню або будівництву цих сховищ. Втім, за його словами, не всі були завершені, частина очікує субвенції цього року.
На 2024 рік, як додав Лісовий, уряд виділив 2,5 млрд грн на облаштування укриттів, також змінений механізм розподілу цієї субвенції.
"Громади подають проєкт напрямку через систему DREAM, пріоритет для будівництва бомбосховищ отримують заклади освіти в громадах з високим та помірним ризиком", – сказав Лісовий.
Крім того, як додав він, запроваджується ще низка рішень. За його словами, зараз щонайменше 121 тисяча школярів навчаються дистанційно не за місцем свого фактичного перебування, тобто учні, які виїхали, до прикладу, з Донецької або Херсонської областей у західні регіони країни, не відвідують освітні заклади у місці свого перебування, а продовжують дистанційне навчання у своїх школах.
За словами міністра, якість навчання при цьому невисока, і постає задача залучити дітей в освітні заклади за місцем перебування. Це важливо і для психологічного комфорту, розвитку дітей, їх соціалізації, зазначив Лісовий.
Нагадаємо, Рубрика уже повідомляла, що Міністерство відновлення розробило посібник для спорудження укриттів у дитсадках та школах. Особлива увага в практичному Посібнику приділяється заходам щодо забезпечення доступного та безпечного середовища для вихованців та учасників освітнього процесу всіх вікових категорій.
Також повідомлялось, що Міністерство освіти і науки України підписало меморандум про взаєморозуміння з Житомирською міською радою та представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні щодо створення нових стандартів для укриттів.
Президент України Володимир Зеленський у суботу, 22 лютого, провів телефонну розмову з премʼєр-міністром Нідерландів Діком… Читати більше
В угорському Центрі української культури та документації за участі громади та дипломатів пройшла презентація книги… Читати більше
У Бучі Київської області створять в парку "Диво" унікальний освітній простір – екоклас, де діти… Читати більше
Два роки тому військового Андрія Даньо з Івано-Франківська офіційно визнали загиблим після важкого поранення. Та… Читати більше
22 лютого, внаслідок російського удару керованими авіаційними бомбами по місту Костянтинівка Донецької області, щонайменше 2… Читати більше
Уже дев'ятий день на Чорнобильській атомній електростанції продовжують ліквідовувати наслідки удару російського безпілотника по об’єкту… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.