Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на The Hill
Джонсон заявив, що він, маючи історично вузьку більшість у Палаті представників, опинився у складному становищі. Але при цьому додав, що він працював протягом поточного робочого періоду над розробкою пакету і планує винести його на голосування, коли Палата представників повернеться до роботи.
"Коли справа доходить до додаткового фінансування, ми працюємо над досягненням консенсусу. Ми говорили з усіма членами, особливо зараз, під час роботи в окрузі. Коли ми повернемося після цього періоду роботи, ми будемо просувати продукт, але я думаю, що він буде мати деякі важливі нововведення".
Як приклад він навів можливість надання кредиту Україні. Видання зазначає, що ця ідея набула певної популярності на початку березня як спосіб підтримати Україну таким чином, щоб зменшити занепокоєння республіканців щодо надання більшої допомоги.
Джонсон також згадав про закон "REPO для українців", який уповноважує президента заарештовувати російські суверенні активи, заморожені в США, і передавати їх Україні для використання проти Росії.
"Навіть президент Трамп говорив про кредитну концепцію, де … ми не просто надаємо іноземну допомогу. Ми встановлюємо такі відносини, щоб вони могли повернути її нам, коли прийде час", – сказав спікер.
Видання наголошує, що ці заяви пролунали після того, як Джонсон дав зрозуміти, що він має намір проштовхнути закон, який забезпечить фінансування України, але він ще не визначився, як саме це буде виглядати.
Допомога США Україні
Конгрес США ще з минулої осені не може дійти згоди щодо прохання президента Джо Байдена виділити нові кошти на фінансування допомоги Україні.
Цього року Сенат США схвалив законопроєкт, який передбачає виділення близько 60 млрд доларів на фінансування допомоги Україні. Документ передали до Палати представників, але там його досі не винесли на розгляд. Проти законопроєкту виступав речник Джонсон. Він заявляв, що хоче, щоб у документі також були жорсткі заходи щодо охорони американських кордонів від мігрантів.
Зеленський цими днями в інтерв'ю The Washington Post заявив, що без американської допомоги Україні доведеться відступати на фронті. До цього український президент провів телефонну розмову зі речником Палати представників.
Нагадаємо, що 28 березня президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі спікером Палати представників Майком Джонсоном.
Глава держави розповів йому про важку ситуацію на полі бою та стрімке посилення російського повітряного терору. У цих умовах якомога швидке ухвалення Конгресом допомоги для України критично важливе.
Як йдеться у новому звіті Global Carbon Budget, опублікованому на кліматичному саміті COP29 ООН в… Читати більше
До переліку "Найкращі туристичні села" Всесвітньої туристичної організації ООН (The Best Tourism Villages) потрапили селища… Читати більше
У наступному році Україна може знову відкрити перший аеропорт у Львові та відновити авіасполучення, призупинене… Читати більше
Кабінет Міністрів звільнив голову Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації Юрія Мироненка і призначив… Читати більше
Команда незалежного театру "Нафта" давно планувала створення вистави у форматі аудіо прогулянки. Глядачі в навушниках… Читати більше
Уряд змінив умови, за яких підприємства можуть бронювати працівників від мобілізації. А з 1 грудня… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.