Про це повідомляє Львівська ОВА, пише Рубрика.
У чому проблема?
Реформа децентралізації покладає відповідальність за реалізацію молодіжної політики на рівень громад. Саме на них зараз покладені функції організації молодіжної роботи з усіма відповідними послугами та інфраструктурою.
"Розвиток молодіжної інфраструктури в цей час, є надважливим, ми просто не маємо морального права втратити молодь.
Команда Платформи ініціатив "Теплиця" завжди готова ділитися своєю експертністю та досвідом, які здобули, розвиваючи мережу молодіжних центрів на Донеччині", – зазначила голова ГО "Платформа Ініціатив "Теплиця" Ганна Авдіянц.
Яке рішення?
"Керівники "Львівського обласного молодіжного центру" та Платформи ініціатив "Теплиця" підписали Меморандум про співпрацю. Документ визначає основні напрями партнерства на 2024 рік у проєкті «"Розширення психолого-соціальної підтримки, навчання життєвих навичок і програм розширення можливостей для молоді через UPSHIFT та зміцнення молодіжних центрів в трьох регіонах", що реалізовує ГО "ПІ "Теплиця" за фінансової підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)", наголосили у повідомленні.
Зазначають, що Платформа ініціатив "Теплиця" є імплементуючим партнером ЮНІСЕФ.
Як це працює?
У межах меморандуму передбачають підтримати чотири новостворені молодіжні центри на території Львівщини:
Окрім того, також нададуть грантову підтримку 12 молодіжним центрам, які вдалося створити на території регіону в рамках співпраці торік, таким чином забезпечивши їхню якісну та ефективну роботу з молоддю.
До того ж будуть виділені кошти на ремонтні роботи санітарних вузлів у вісьмох молодіжних центрах.
У межах домовленостей планують організовувати та проводити:
Зазначають, що підписання Меморандуму про співпрацю та фінансування Дитячим фондом ООН молодіжної інфраструктури відбулося на Львівщині вже вдруге.
В області діє ціла мережа молодіжних центрів, яка налічує 28 закладів і установ, та є однією з найбільших в Україні. Переважну більшість цих центрів вдалося створити минулого року завдяки підтримці міжнародних організацій.
Торік для розвитку молодіжної інфраструктури було залучено понад 12 млн грн від міжнародних партнерів. Результатом співпраці стало створення 24 молодіжних центрів, саме як комунальних установ у громадах. 16 з них отримали фінансування в межах проєкту "Розвиток мережі молодіжних центрів та просторів у Львівській області".
Нагадаємо, що тренінгово-ресурсні центри цього року можуть бути створені у Чернігівській, Дніпропетровській, Волинській, Львівській, Закарпатській, Одеській, Житомирській, Київській областях та м. Київ. За підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) такі сучасні освітні центри планується облаштувати при закладах вищої та фахової передвищої освіти та центрах первинної медико-санітарної допомоги міста Києва.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.