Фото: Міністерство оборони України
Про це пише Рубрика, посилаючись на Міністерство оборони України.
Як зазначили у відомстві, ця ініціатива була запропонована Польщею та Німеччиною і вже має підтримку Великої Британії, Швеції та Італії. Українську делегацію очолює заступник міністра оборони генерал-лейтенант Іван Гаврилюк.
"Коаліція бронетехніки має на меті посилити броньований щит Сил оборони України, спільними зусиллями підвищити спроможності нашого війська у боротьбі з російським агресором, забезпечити ефективне функціонування, технічне обслуговування, ремонт зразків техніки та озброєння, наданих нам союзниками", підкреслив український представник.
У рамках Коаліції бронетехніки створили чотири синдикати. Кожен синдикат відповідає за певні завдання:
Фото: Міністерство оборони України
"Це дуже важлива ініціатива наших союзників, з огляду на наявну проблематику у ЗСУ з ремонтом бронетехніки іноземних зразків. Сподіваюсь, за допомогою союзників нам вдасться швидко, наскільки це можливо, створити в Україні ефективну ремонтну базу західної бронетехніки", – розповів заступник Міністра оборони України.
Попередній успіх Коаліції на підтримку України, зокрема танкової Коаліції, свідчить про потенціал для подальшого розвитку та співпраці у сфері бронетехніки.
"Наші воїни мають бути максимально захищеними за надійною бронею під час виконання бойових завдань. Вони мають мати надійні та сучасні інструменти для ведення війни", – підкреслив генерал-лейтенант.
Зі слів Гаврилюка, у рамках новоствореної Коаліції розроблять відповідну дорожню карту, яка відповідатиме стратегії розвитку Збройних Сил України.
Передбачають, що у довгостроковій перспективі країни-учасники танкової Коаліції та Коаліції бронетехніки:
Нагадаємо, 18 березня міністр оборони Польщі Владислав Косіняк-Камиш заявив, що Варшава та Берлін створять коаліцію бронетанкових засобів, метою якої буде підтримка України.
Зокрема, вже 26 березня у Варшаві Польща та Німеччина активізують коаліцію бронетанкових засобів для підтримки України.
"Більше партнерів уже зареєструвалися. Це одна з найважливіших коаліцій", – розповів він.
Що відомо про інші коаліції підтримки України від країн-партнерів
Раніше, 18 січня Німеччина, Франція, США та ще понад 20 країн створили в Парижі артилерійську коаліцію для надання допомоги Україні у відбитті російської агресії.
Раніше президент України Володимир Зеленський та європейські лідери домовилися про створення коаліції бойових літаків.
Окрім того, Латвія ініціювала створення коаліції дронів та підтвердила, що готова продовжувати й поглиблювати співпрацю, шукати нових партнерів.
Також під час засідання Контактної групи з питань оборони України (UDCG) 19 вересня міністри оборони України, Естонії та Люксембургу провели стартову зустріч нової ІТ-коаліції у рамках "формату Рамштайн".
До того ж 11 грудня Норвегія та Велика Британія для підтримки України створили морську коаліцію.
Варто зазначати, що Україна запросила Туреччину приєднатися до Морської коаліції для зміцнення безпеки у Чорному морі.
Ісландія приєднується до двох коаліцій, що надають підтримку Україні, – IT-коаліції та Коаліції з розмінування.
У Вашингтоні відбулася запланована зустріч президента Польщі Анджея Дуди з американським президентом Дональдом Трампом. Лідери,… Читати більше
Україна отримає від Естонії новий пакет військової допомоги, про який було оголошено 22 лютого. Він… Читати більше
Міністерство оборони США спростувало заяву президента Дональда Трампа про те, що Вашингтон виділив на допомогу… Читати більше
Для виготовлення вибухівки в Україні залучатимуть приватні компанії, яким надаватимуть фінансову підтримку у вигляді грантів. Про це… Читати більше
23 лютого в Німеччині голосують на дострокових виборах до Бундестагу, які визначать політичне майбутнє країни.… Читати більше
Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп "впевнений", що зможе домовитися про припинення вогню в Україні… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.