У Fortnite з'явилася благодійна мапа майдану Незалежності: навіщо це рішення
В онлайн-грі Fortnite з'явилася мапа, яка детально відтворює столичний майдан Незалежності: перебуваючи на цій мапі, гравці допомагатимуть збирати кошти на гуманітарну допомогу Україні.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров, пише Рубрика.
У чому проблема?
На початку повномасштабного вторгнення Миколаївщина стала ареною запеклих боїв. Тоді ЗСУ зуміли зупинити просування агресора, але через бойові дії та ракетні обстріли населені пункти зазнали значних руйнувань.
І сьогодні ворог не залишає спроб завдавати по регіону повітряних атак, запускаючи балістичні та крилаті ракети й ударні дрони.
Яке рішення?
До відбудови Миколаївської області долучаються волонтери та різні благодійні міжнародні організації.
Так в онлайн-грі Fortnite з'явилася мапа, яка детально відтворює столичний майдан Незалежності. Ідею з #TheDonationMap підкинуло французьке агентство Havas Play, а реалізувала її київська агенція Havas Digital Kyiv.
Як це працює?
Перебуваючи на цій мапі, гравці допомагатимуть збирати донати на гуманітарну допомогу Україні.
Мета саме цього проєкту — зібрати кошти на відбудову амбулаторії в Миколаєві.
"Що більше гравець проведе часу на мапі, то більше грошей надійде на відновлення України через UNITED24, а саме на відбудову Прибузької амбулаторії на Миколаївщині", — пояснив міністр.
Для цього потрібно:
- Зайти в гру та доєднатися до мапи.
- Провести на мапі якомога більше часу — грати, досліджувати, підвищувати досвід.
- Fortnite монетизує витрачений час та перерахує кошти в UNITED24, які спрямують гроші на відновлення Прибузької амбулаторії в Миколаївській області.
Завантажити мапу можна на сайті.
Автори проєкту закликають долучатися до мапи та розповідати про проєкт у соцмережах під хештегом #TheDonationMap.
Що відомо про гру Fortnite
Fortnite — одна з найпопулярніших онлайн-ігор у світі. Станом на 2024 рік у ній зареєструвалися понад 500 млн гравців.
Генерувати нові локації, або мапи, тут можуть не лише розробники, а й незалежні творці. Кожна така мапа монетизується, коли гравець проводить на ній багато часу, виконуючи завдання чи купуючи скіни.
Нагадаємо, що у січні ми писали, що протягом останніх 3 місяців 83% українців продовжують донатити гроші або волонтерити.
Окрім того, Анатолій Берчанов з Харкова разом з однодумцями та за сприяння компанії N-iX, розробив застосунок Donatta для донатів в формі гри українським захисникам.