Про це пише Рубрика, посилаючись на французьке видання L'Usine Nouvelle.
У чому проблема?
Активні бойові дії в Україні, зумовлені російською агресією, продемонстрували велику потребу, окрім ударних БпЛА, здатних вражати броньовані та важкодоступні цілі противника, так і в застосуванні на полі бою безпілотників для корегування артилерії та збору розвідувальних даних.
Таких дронів ніколи не буде багато, адже їх може збивати ворог, або вони можуть вийти з ладу через несправність або закінчення заряду акумулятора під час польоту.
Окрім вітчизняних виробників та волонтерів до надання БпЛА українським військовим долучаються і країни-партнери.
Яке рішення?
Французька компанія Delair поставить українських військовим 400 своїх розвідувальних дронів. Видання стверджує, що контракт на їх виробництво вже укладений.
Як це працює?
Розвідувальні дрони будуть передані 2 типів:
"Це пристрої, розроблені для цивільного сектора, але зараз вони сотнями використовуються на українському полі бою. За рік ми потроїли темпи виробництва DT26", — зазначив гендиректор Delair.
Безпілотники розробляються для прикордонного контролю, розвідки та сил спеціальних операцій.
"Наші дрони розраховані на постійне використання у будь-яку пору року, надійні та легко ремонтуються та оснащені якісними датчиками", – розповіли у компанії.
Як наголошують у виданні, дрони UX11 виготовляються сотнями на рік. Однак про конкретні терміни постачання дронів в Україну не повідомляють.
Наприкінці лютого ми повідомляли, що уряд Франції замовив для України 100 ударних дронів у компанії Delair. Вони мають надійти до України вже влітку 2024 року.
Що відомо про компанію Delair
Delair, як один з провідних світових виробників дронів, пропонує БПЛА з нерухомим крилом по всьому світу з 2011 року.
Програма спрямована на швидке створення французьких недорогих телекерованих ударних дронів, які будуть простими у використанні та здатними уражати легкі цілі на дальності в межах 5 кілометрів.
Проєкт, запропонований NEXTER та французькою безпілотною компанією Delair, має адаптувати безпілотник з фіксованим крилом.
Це рішення дозволить літальному апарату долати більші відстані та працювати на відкритому просторі. Ймовірно, для цих цілей будуть модифікувати літальний апарат Delair Tech UX11 з розмахом крил 1,1 м і вагою до 1,5 кг.
В асортименті компанії Delair Drones є три моделі безпілотників — DT46, DT26 Line та UX11. Також варто зазначити, що цю компанію армія Франції обрала для створення ударних безпілотників.
Нагадаємо, що українські виробники дронів на даний час уже спроможні щомісяця виготовляти до 150 тисяч одиниць продукції, а до кінця 2024 року планують вийти на загальну цифру у 2 мільйонів безпілотників.
Ворог ввечері 22 січня атакував Запоріжжя. Внаслідок російського обстрілу в одному з районів міста виникла… Читати більше
У Міністерстві оборони оприлюднили список з 7 спеціальностей, найпопулярніших серед кандидатів у рекрутингових центрах української… Читати більше
Перший кулінарний хаб для навчання кухарів та перепідготовки кадрів для закладів освіти відкрили у Миколаївській… Читати більше
Суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою із можливістю внесення понад 9 млн… Читати більше
У Тростянці в двох багатоповерхівках, які зазнали пошкоджень під час окупації, Служба відновлення та розвитку… Читати більше
Речник ДПСУ Андрій Демченко заявив, що Державна прикордонна служба співпрацює виключно з перевіреними постачальниками, щоб… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.