До медзакладів України надійде 73 потужних генератори для безперебійної роботи на випадок блекаутів: як працює це рішення
До українських лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторій, перинатальних центрів та онкологічних диспансерів надійде 73 генератори потужністю 10,8-240 кВТ для безперебійної роботи за умов можливих відключень електроенергії.
Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на МОЗ.
У чому проблема?
Враховуючи постійні атаки та обстріли росії енергетичної інфраструктури України, забезпечення закладів охорони здоров'я генераторами дасть змогу лікарням працювати безперебійно за будь-яких критичних умов.
Яке рішення?
Таке обладнання здатне забезпечити повноцінну роботу медзакладів в умовах знеструмлення. Генератори спрацьовуватимуть автоматично у разі аварійного відключення електроенергії та постачатимуть напругу в мережу.
Обладнання закуплене у рамках спільного проєкту Міністерства охорони здоров'я України та Світового банку «Екстрене реагування на COVID-19 та вакцинація в Україні».
Як це працює?
Генератори розподілені до:
- Тернопільської,
- Рівненської,
- Чернігівської,
- Харківської,
- Хмельницької,
- Волинської,
- Івано-Франківської,
- Вінницької,
- Полтавської,
- Кіровоградської,
- Дніпропетровської,
- Одеської,
- Сумської,
- Житомирської,
- Львівської областей,
- Києва.
Наразі процес постачання обладнання до медзакладів України триває відповідно до актуальних потреб кожної області.
У МОЗ зазначають, що для безперебійної роботи медзаклади України мають 11 139 генераторів, які спрацьовуватимуть автоматично у разі надзвичайної ситуації.