Про це повідомляє Укрінформу, передає Рубрика.
"Ми вперше в одному місці зібрали понад 60 ляльок, які свого часу були залучені у виставах. Таких ви не побачите ніде. Найменша лялька не перевищує десяти сантиметрів, а найвища — майже два метри. Усі вони вже на "заслуженому відпочинку", не грають у спектаклях, але мають свою історію", – розповіла директорка театру Ірина Трунова.
За її словами, виставка діятиме упродовж тижня. Відвідувачі мають можливість ексклюзивно зблизька ознайомитись із різними видами ляльок:
Також мають нагоду побачити складну роботу майстрів над кожною фігурою.
Акторка театру Марія Брильова каже, що робота лялькаря дуже відповідальна. Адже на сцені лялька має оживати й притягувати увагу глядача. І саме експозиція розкриває залаштункові деталі професії.
З початку повномасштабного вторгнення, як зазначила директорка театру, заклад жодного разу не зупиняв роботу. Тут продовжують підтримувати дітей із сімей переселенців, багатодітних родин.
За рік готують по шість-сім прем'єр. Оновили приміщення та костюми, виготовили нові ляльки, подбали про місце для психологічного розвантаження для маленьких глядачів. Почали робити постановки й для дорослих.
"Кожна вистава збирає повну залу. А це свідчить, що нам вдається дарувати радість. Позитивні емоції зараз дуже потрібні, особливо діткам", – додала Трунова.
Нагадаємо, раніше повідомлялось, що в Харківському театрі Нафта відбувся відкритий показ напрацювань учасників і учасниць театрального освітнього проєкту НАФТАЛАБ.
Незалежний театр Нафта повернувся в Харків влітку 2023 року, і окрім поновлення репетиційного процесу розпочав роботу в сфері освіти. У листопаді 2023 року розпочався безкоштовний освітній театральний курс.
Лекції, що відбувалися в рамках освітньої програми, будуть опубліковані на ютуб-каналі театру. За цією інформацією можна слідкувати на сторінці театру Нафта у соціальних мережах.
Окрім того, повідомлялось, що агенція аудіоопису "Slovom" уже сьогодні втілює рішення, що допомагає театральним виставам бути доступнішими для людей з інвалідністю. Як воно працює та чому має поширитися на всю культурну сферу, читайте у матеріалі "Рубрики".
Також Рубрика писала про те, як форум-театр допомагає переселенкам у Полтаві знову почати жити. Театр, де замість акторів і сценаріїв — звичайні жінки та їхні історії, працює зараз у Полтаві.
У Близнюківській громаді Харківської області розпочали будівництво нового підземного укриття на базі центральної районної лікарні.… Читати більше
Ремонтно-евакуаційна бронемашина WZT-3 офіційно допущена до використання у підрозділах Сил оборони України. Міноборони провело кодифікацію… Читати більше
Напередодні новорічних свят благодійний фонд "Юлині бабусі" організував акцію допомоги "Таємний Санта для стареньких з… Читати більше
Україна неодноразово застосовувала далекобійні засоби для ураження легітимних військових цілей на тимчасово окупованих територіях. Однак… Читати більше
Благодійний фонд "Твоя опора" 15 листопада розпочав в Україні щорічну акцію "2 000 подарунків до Нового року",… Читати більше
Кандидат Дональда Трампа конгресмен від Флориди Метт Гетц відкликав свою кандидатуру на посаду генерального прокурора… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.