Про це пише Рубрика, посилаючись на Телеграм міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, пресслужбу МОН.
У чому проблема?
Раніше зареєструватися на участь у національному мультипредметному тесті можна було тільки через Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО).
Інколи зробити це було з першого разу неможливо через кількість охочих, що заходили на реєстрацію в один проміжок часу.
Окрім того, багато інформації, зокрема паспортні дані, доводилося вводити вручну. А також завантажувати копії документів.
Яке рішення?
Відтепер зареєструватися на участь в національному мультипредметному тесті можна у застосунку "Дії". Для цього у мобільному застосунку мають бути завантажені чинні ID-картка чи закордонний паспорт.
У Міністерстві освіти й науки України кажуть, що завдяки цьому вступники швидше зможуть створити свій персональний кабінет.
Як це працює?
"Потрібно надіслати копію цифрового паспорта через "Дію" – так персональні дані, необхідні для реєстрації, будуть завантажені до сервісу реєстрації автоматично.
Тобто не треба буде вручну вводити інформацію про себе та додатково завантажувати копії документів", – пояснили у МОН.
Зі слів Федорова, цю можливість запровадили, щоб зробити реєстрацію швидшою та зручнішою. Для цього Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) інтегрував застосунок "Дія".
Федоров каже, що для реєстрації абітурієнт чи абітурієнтка повинні мати ID-картку або закордонний паспорт у "Дії", а також активувати "Дія.Підпис".
Як зареєструватися на НМТ через застосунок "Дія"
Наступним кроком є заповнення короткої форми реєстрації, де потрібно:
Перевіривши правильність написаних даних, всю інформацію потрібно надіслати на обробку до регіонального центру оцінювання якості освіти.
Також у персональний кабінет має надійти повідомлення про успішну реєстрацію.
Крім того, для входу в персональний кабінет тепер можна використовувати "Дія.Підпис".
Нагадаємо, що 25 січня Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики предметних тестів основного та додаткового блоків НМТ-2024 і схеми нарахування балів за виконання завдань.
Обов'язковими будуть: українська мова, математика та історія України.
Зауважимо, що у 2024 році Національний мультипредметний тест (НМТ) з української мови відбудеться ще за старим правописом, проте це буде востаннє.
Папа Римський Франциск залишається в критичному стані після ранкового респіраторного кризу. Йому необхідне переливання крові,… Читати більше
Львів – одне з перших міст в Україні, де на рівні громади прийняли програму популяризації… Читати більше
У Києві на станції метро «Золоті ворота» відкрилась фотовиставка «Стійкість у єдності». На експозиції представлені… Читати більше
У Запоріжжі відбулася акція на підтримку військовополонених та зниклих безвісти. Містяни вийшли з прапорами, плакатами… Читати більше
У турецькій столиці відкрилася виставка віртуальної реальності «Війна впритул». За допомогою 360° панорам, дрон-зйомки та… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський повідомив, що триває міжнародна робота та нові перемовини з партнерами. За… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.