Фото: Х / Сергій Болвінов
Про це пише Рубрика, посилаючись на Твіттер начальника слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергія Болвінова.
Як зазначив слідчий, близько першої години дня ворог обстріляв місто. Унаслідок цього пошкоджені восьмиповерхівка та виробничий цех в Холодногірському районі.
Фото: ДСНС
"Пожежа охопила понад 1000 квадратних метрів. Звичайна типографія та цех з виробництва меблів і лакофарбової продукції.
Серед поранених працівники підприємства, двоє з них у важкому стані. Триває рятувальна операція та гасіння пожежі", розповів поліціянт.
Фото: ДСНС
Зі слів Болвінова, на це момент троє загиблих та п'ятеро поранених, внаслідок атаки розпочалася масштабна пожежа.
Правоохоронець додав, що кількість жертв та постраждалих може бути більшою.
Фото: ДСНС
"Перебувайте в укриттях – зберігається загроза повторного обстрілу", наголосив він.
Своєю чергою в ДСНС повідомили, що виявили тіло 1 людини.
"На місці події виявлено тіло загиблої особи. Також відомо про 5 постраждалих. Під завалами ще можуть бути люди", наголосили там.
Нагадаємо, що 20 березня у Харкові під час повітряної тривоги пролунав вибух, вже зафіксували "приліт" в одному з районів: під завалами можуть бути люди.
За даними голови міста, унаслідок атаки спалахнула пожежа та постраждали люди.
"Внаслідок сьогоднішнього удару по Харкову є постраждалі. Їхня кількість і ступінь поранень уточнюється. На місці "прильоту" дуже велика пожежа. На місці працюють усі відповідні служби та волонтери", написав Терехов.
Водночас Синєгубов не виключив повторних ударів по Харкову. За даними на 13:17 повітряна тривога у Харківській області триває.
"Окупанти можуть завдавати повторних ударів. Жителі Харкова та області: перебувайте в укриттях до відбою тривоги!" –застеріг голова ОВА.
ООН призупинила надання фінансової допомоги у деяких регіонах України через скорочення підтримки з боку США.… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський посперечався зі своїм американським колегою Дональдом Трампом та віцепрезидентом Джей Ді… Читати більше
Під час візиту до Сполучених Штатів Америки Президент України Володимир Зеленський у Вашингтоні зустрівся з… Читати більше
Zagoriy Foundation та команда Щедрого вівторка презентували Гід із корпоративної соціальної відповідальності. Його уклали на… Читати більше
Президент України Володимир Зеленський прибув до Білого дому для зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом… Читати більше
28 лютого останній день, коли можна подати заявку на виплату 1000 грн від держави. Отримані… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.