Фото: Global Teacher Prize Ukraine
Про це повідомляє The Village.
Зазначимо, що Національна премія була заснована у 2017 році "Освіторією" після підписання меморандуму з Varkey GEMS Foundation.
Після цього щорічно Global Teacher Prize Ukraine відзначала найкращих вчителів, проте з 2022 року відбір не проводився, оскільки увага була спрямована на документуванні історій вчительства воєнного часу.
У 2022 році національна премія Global Teacher Prize Ukraine пройшла у новому форматі.
"Цьогоріч не визначатимуть фіналістів і фіналісток, не буде вручення золотих статуеток та церемонії з червоною доріжкою, але, як і раніше, буде можливість номінувати вчителя за його внесок. Організатори збирають історії про вчителів воєнного часу, щоб сказати: "Вчителі важливі. Попри все!"", тоді заявили організатори.
Відібрані історії вчителів опублікували на сайті "Освіторія". А фіналом збору історій стала презентація проєкту у телевізійному форматі на День вчителя.
Варто зауважити, що премія створена для того, щоб відзначити досягнення вчителів не лише стосовно своїх учнів, а й стосовно суспільства загалом.
Яких вчителів шукають?
Вимоги до кандидата:
Фото: Global Teacher Prize Ukraine
Відбір педагогів відбувається у кількох окремих категоріях, таких як:
Один з учасників буде нагороджений особливим знаком відзнаки "Вибір серцем".
Заповнити заявку може учитель або його друзі, колеги, учні чи їхні батьки.
Збір анкет триває до 8 липня на сайті Global Teacher Prize Ukraine.
Церемонія нагородження запланована на 5 жовтня: в Міжнародний день учителя. Головний переможець отримає один мільйон гривень для власного освітнього проєкту та матиме шанс стати учасником світової премії Global Teacher Prize.
Нагадаємо, що у 2023 році до десятки фіналістів Global Teacher Prize вперше ввійшов українець Артур Пройдаков.
Згідно з інформацією, оприлюдненою організаторами, після окупації Луганщини Пройдаков залишив рідне місто Кадіївка, де викладав у педагогічному коледжі, і працював спочатку на Сумщині, а потім у школі Midgard Києві.
Нагадаємо, що у Києві відбулася виставка Ukrainian School Forum 2024, призначена для того, щоб допомогти кожній родині зрозуміти, як забезпечити своїй дитині якісну освіту в сучасних умовах та обрати найкращий освітній заклад.
Державний секретар США Марко Рубіо заявив, що американська сторона не буде надавати військову допомогу росії,… Читати більше
Міністерство оборони України продовжує вдосконалювати систему постачання для Збройних сил України та впроваджує новий механізм… Читати більше
У Будапешті на базі першої державної українсько-угорської школи відкрилася бібліотека для дітей. Тут всі охочі… Читати більше
Спецпосланник президента США Стів Віткофф стверджує, що після напруженої розмови в Білому домі президент України… Читати більше
У застосунку "Дія" за перші 8 годин роботи нової функції українці згенерували понад 90 тисяч… Читати більше
Цьогоріч виповнюється 160 років з дня першого публічного виконання Державного Гімну України. З цієї нагоди… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.