Опитування Rakuten Viber показало, що 59% перейшли б на нове місце за більшою винагородою

Rakuten Viber запитав українців, чи змінювали вони роботу за останній рік та що могло б стати причиною для цього. Близько половини респондентів (45%) не переходили на нове місце й не планують нічого міняти, а стимулом для 59% опитаних стала б більша фінансова винагорода. А 15% обирають близькість до дому.

Про це інформує Рубрика.

Київ, 13 березня 2024. Команда Rakuten Viber дізналась, чи змінювали українці роботу за останній рік та що передусім змотивувало б до цього. В опитуванні в офіційному каналі Rakuten Viber Україна взяли участь близько 35 тисяч користувачів.

Результати опитування показали, що 45% українців працюють на тому ж місці й не планують нічого міняти. Водночас 12% змінювали роботу: 8% за власним бажанням, а 4% через скорочення чи закриття компанії. Ще 7% планують змінити роботу в майбутньому.

21% опитаних не працювали раніше: 20% і зараз не працюють, 1% знайшли першу роботу цьогоріч. Ще 12% працювали раніше, але не працюють зараз. Крім того, 2% українців мають дві чи кілька робіт, а 1% респондентів працюють на фрілансі — проєкт за проєктом.

На питання "Чи змінювали ви роботу за останній рік?" відповіді розподілилися наступним чином:

  • Ні, працюю на тому ж місті й не планую нічого міняти — 45%;
  • Не працював/-ла і не працюю зараз — 20%;
  • Працював/-ла, але не працюю зараз — 12%;
  • Так, за власним бажанням — 8%;
  • Працюю там же, але планую змінити роботу — 7%;
  • Так, був змушений/-на змінити через скорочення / закриття компанії — 4%;
  • Влаштувався/-лася на ще одну роботу, тепер працюю на двох / кількох — 2%;
  • Працюю повністю на фрілансі: проєкт за проєктом — 1%;
  • Не працював/-ла раніше, знайшов/-ла першу роботу цьогоріч — 1%.

Rakuten Viber окремо запитав українців, що передусім змотивує їх змінити роботу. 59% перейшли б на нове місце заради більшої фінансової винагороди, ще 15% привабила б близькість до дому. Менше навантаження за ту ж винагороду стане стимулом для 10% респондентів. 7% українців змінили б роботу заради втілення мрії: 2% перейшли б в омріяну компанію, навіть на тих самих умовах, а 5% — в іншу сферу, в яку давно хотіли. Карʼєрне зростання змотивує на зміну роботи 3% опитаних, цікаві перспективи — 3%, кращий соціальний пакет (оплачувана відпустка, страхування тощо) — так само 3%.

Відповіді на питання "Що передусім змотивує вас змінити роботу?" для тих респондентів, які зараз працюють, розподілилися таким чином:

  • Більша фінансова винагорода — 59%;
  • Близькість до дому — 15%;
  • Менше навантаження за ту ж винагороду — 10%;
  • Можливість працювати в іншій сфері, про яку давно мріяв/-ла — 5%;
  • Карʼєрне зростання: вища позиція, ширші обовʼязки — 3%;
  • Цікаві перспективи на новій роботі — 3%;
  • Кращий соціальний пакет: оплачувана відпустка, страхування тощо — 3%;
  • Робота в компанії моєї мрії, навіть на тих самих умовах — 2%.

Примітка: методика дослідження — анонімне онлайн-опитування, n>34 000. Ключова вікова група — 34-45 років, понад 50% респондентів віком до 45.

Довідка

Rakuten Viber – частина японської компанії Rakuten і найпопулярніший в Україні месенджер (встановлений на 98% смартфонів). Під час війни команда Viber робить усе можливе, щоб українці залишались на зв'язку та отримували актуальну та перевірену інформацію з офіційних каналів. Десятки мільйонів українців надсилають один одному безплатні текстові повідомлення у Viber, здійснюють відеодзвінки, спілкуються в групових чатах, стежать за оновленнями від медіа, державних органів, відомих людей та брендів. Ми гарантуємо своїм користувачам свободу та безпеку спілкування за допомогою наскрізного шифрування за замовчуванням. 

Як повідомлялось, 24% респондентів віддають перевагу роботі вдома. Натомість 17% опитаних відзначають, що натрапляють на труднощі, працюючи в онлайні.

Нагадаємо, раніше команда Rakuten Viber запитала громадян України, скільки часу вони проводять у смартфоні протягом дня та як часто гортають стрічку новин. 40% респондентів відповіли, що користуються телефоном 4-6 годин на день.

Також опитування Rakuten Viber показало, що за останні два роки понад 90% українців не зверталися по психологічну допомогу.

Свіжі дописи

  • Новини

Українці зможуть придбати ліки та медичні вироби за програмою “єПідтримка”

Українці матимуть змогу витратити кошти, нараховані за програмою зимової «єПідтримки», на придбання ліків та медичних… Читати більше

Saturday November 2nd, 2024
  • Новини

За майже 1000 днів війни в Україні путін не досяг жодної стратегічної цілі, – глава Пентагону

Міністр оборони США Ллойд Остін вважає, що кремлівський лідер володимир путін не досягнув своїх стратегічних… Читати більше

Saturday November 2nd, 2024
  • Новини

Понад 200 перевізників відключено від системи “Шлях”: порушували правила перетину держкордону

Від системи "Шлях" відключили 223 перевізників. Причинами цього стали схеми нелегального виїзду за кордон чоловіків… Читати більше

Saturday November 2nd, 2024
  • Новини

В Україні відкрили перший центр реінтеграції для звільнених з російського полону військових

В Україні створили перший спеціалізований центр реінтеграції для військовослужбовців, які повернулися з полону. Цей заклад,… Читати більше

Saturday November 2nd, 2024
  • Новини

Наслідки атаки БпЛА: на Хмельниччині пошкоджений елеватор, на Черкащині – влучання у підприємство

У ніч на 2 листопада російські безпілотники атакували Черкаську область, внаслідок падіння уламків  пошкоджень зазнало… Читати більше

Saturday November 2nd, 2024
  • Новини

Коли відновитесь, тоді повернете борг: у Польщі запропонували Україні купувати в них зброю в кредит

В уряді Польщі пропонують надавати Україні кредит на купівлю їхнього озброєння. Його, мовляв, зможуть віддати… Читати більше

Saturday November 2nd, 2024

Цей сайт використовує Cookies.