Фото ілюстративне
Про це повідомляє Рубрика з посиланням на міського голову Конотопа Артема Семеніхіна та Сумську обласну військову адміністрацію.
За словами мера міста, наслідки ворожої атаки нині з'ясовуються.
"На місці ворожого удару по місту Конотоп працюють відповідні рятувальні служби. Наслідки уточнюються", – йдеться в його заяві.
Як зазначили в ОВА, сьогодні ворог завдав ракетного удару по цивільній інфраструктурі міста Конотоп.
"На місці працюють всі необхідні служби", – додали в адміністрації
Зазначимо, перед цим, близько 20:10, у командуванні Повітряних сил Збройних сил України попереджали про пуски керованих авіаційних бомб тактичною авіацією російських окупантів у Сумській та Донецькій областях.
У регіонах була оголошена повітряна тривога.
Раніше у ПС інформували про пуски керованих авіаційних бомб тактичною авіацією у Сумській області. Таке повідомлення військові оприлюднили близько 18:00.
Удари рф по Сумській області
Нагадаємо, 14 березня внаслідок ворожого обстрілу у Сумській області відключилась високовольтна лінія 330 кВ НЕК "Укренерго". Сьогодні стало відомо, що внаслідок вчорашніх ракетно-авіаційних ударів РФ по радіотехнічним об'єктам Сумської області загинув інженер.
"На жаль, вчорашній приліт по радіотехнічним системам, які постраждали у Сумській області, всього їх 4, сьогодні знайшли одного загиблого інженера", – повідомив начальник Сумської обласної військової адміністрації Володимир Артюха в ефірі телемарафону.
Як зазначив Артюх, загиблий на той момент чергував на цьому радіотехнічному обладнанні.
"Ось сьогодні зранку при роботах по евакуації знайшли його загиблим", – додав начальник Сумської ОВА.
Загалом тоді було пошкоджено чотири таких системи.
Крім того, вчора російські війська обстріляли місто Середино-Буда в Сумській області. Унаслідок цього постраждало чотири людини.
Також повідомлялося, що у Сумах оголосили траур за загиблими внаслідок атаки росіян 13 березня. На місці трагедії ще розбирають завали, під ними можуть бути люди.
Відомо, що після атаки РФ по багатоповерхівці в Сумах 13 березня рятувальники деблокували тіла двох загиблих.
"Рубрика" пропонує короткий дайджест ТОП-5 рішень тижня, які наближають перемогу України: 🇺🇦 Україна повернула 150… Читати більше
Нещодавно, 3 лютого, українські військові вразили пункт управління у Курській області. Тоді російські загарбники зазнали… Читати більше
8 лютого Литва, Латвія та Естонія відключили свої електросистеми від енергетичних мереж російської федерації та… Читати більше
Через високе навантаження на BankID у застосунку "Резерв+" стався збій. На цей момент варто зберегти… Читати більше
У російській федерації помер капітан Констянтин Нагайко, який безпосередньо причетний до обстрілу села Гроза у… Читати більше
У столиці Сполучених Штатів Америки Вашингтоні відбувся Національний молитовний сніданок, який цього року відвідала найбільша… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.