Про це пише Рубрика з посиланням на сайт МОЗ України.
У чому проблема?
Телемедицина відкриває доступ до різноманітних спеціалізованих медичних послуг. Це корисний інструмент для моніторингу та поліпшення поточного стану здоров'я, зокрема, для контролю за змінами у прийманні ліків та у разі хронічних захворювань.
Попри тисячі кілометрів відстані телемедичні технології роблять медичну допомогу ближчою, бо медицина – це галузь, де час має критичне значення
Яке рішення?
З початку повномасштабної війни телемедична система "Teledoc Health" забезпечує можливість українським лікарям консультуватися з колегами з медичних закладів Європи та, зокрема, з німецької клініки "Шаріте", а пацієнтам – отримувати медичні послуги дистанційно.
Як це працює?
У межах гуманітарної допомоги американська компанія "Teladoc Health" спільно з партнерами (World Telemedicine Initiative, BG Hospitals, клініка "Charite", Robert-Koch-Institut) надали українським медичним закладам 40 пристроїв віртуальної присутності:
Сьогодні проведено вже понад 1600 телеконсультацій із використанням платформи.
Можливість випробувати технологію доступна у понад 100 закладах охорони здоровʼя України. Серед них – і Тернопільська міська лікарня швидкої допомоги. Заклад долучився до проєкту у лютому цього року та почав проводити телемедичні консультації із застосуванням платформи "Teladoc".
"Телеробот дозволяє нам спілкуватися з міжнародними клініками та обмінюватися досвідом. Крім цього, девайс можна підключити до діагностичних пристроїв, як от електронного стетоскопа, також він оснащений камерою високої роздільної якості – все це дозволяє провести повноцінний огляд пацієнта на відстані. – коментує лікар-хірург Тернопільської міської лікарні швидкої допомоги Андрій Дивак. – Оскільки ми працюємо в галузі, де час має критичне значення, сподіваємось, що завдяки застосуванню телемедицини ми зможемо надавати допомогу пацієнтам ще швидше і якісніше. Дякуємо за швидку та професійну відповідь від наших колег з клініки "Шаріте" щодо допомоги у лікуванні наших найважчих хворих".
В умовах воєнного стану Teladoc використовується для проведення консультацій щодо лікування пацієнтів, зокрема, і з вибухо-вогнепальними пораненнями та травмами, отриманими в ході бойових дій.
Зробити телемедичний огляд максимально наближеним до реального допомагають роботи віртуальної присутності лікаря біля пацієнта.
Роботи усіх версій доступні в медичних закладах України, котрі є учасниками проєкту. Крім цього, платформа забезпечує найвищий захист персональної та медичної інформації пацієнта. Саме це вирізняє справжню телемедичну консультацію від консультувань через звичайні відеодзвінки телефоном.
Впровадження телемедичної платформи "Teladoc" у закладах охорони здоровʼя України здійснюється Міністерством охорони здоровʼя України за підтримки проєкту USAID "Сталий розвиток національних систем охорони здоровʼя в Україні" (LHSS).
Нагадаємо, Міністерство охорони здоровʼя ініціює законодавчі зміни, спрямовані на інтеграцію телемедицини в усі види медичної допомоги.
Як повідомляла Рубрика, Міністерство охорони здоров'я (МОЗ) України розпочало роботу над розвитком телемедичних технологій і послуг.
Також повідомлялось, що в Донецькій області в Центрі первинної медико-санітарної допомоги Слов'янська запрацював кабінет телемедицини.
Окрім того, на Миколаївщині за допомогою телемедицини народився хлопчик.
Поблизу станції "Академік Вернадський" на острові Галіндез українські дослідники здійняли прапор бригади Національної гвардії "Азов".… Читати більше
У Кривому Розі внаслідок російської атаки балістикою ввечері 22 лютого був зруйнований храм УПЦ МП:… Читати більше
У Києві вже другий день поспіль продовжує погіршуватися стан якості повітря: на лівому березі рівень… Читати більше
Про запровадження найбільшого пакета санкцій проти російської федерації оголосила Велика Британія: заходи спрямовані на посилення… Читати більше
Напередодні третьої річниці повномасштабної війни російська федерація здійснила наймасштабнішу атаку на Україну, застосувавши рекордну кількість… Читати більше
У суботу 22 лютого у столиці США Вашингтоні біля Меморіалу Лінкольна з нагоди третьої річниці… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.