В Україні розробили чат-бот, який розраховує ймовірність вступу до ЗВО: навіщо це рішення
В Україні запустили чат-бот для абітурієнтів, який допоможе розрахувати ймовірність вступу до вищих навчальних закладів країни.
Про це пише Рубрика, посилаючись на сайт Освіторія.
У чому проблема?
Вступні випробовування — це не лише іспити й творчі конкурси.
За одне доленосне літо вчорашні школярі мають:
- пройти НМТ (ЗНО),
- остаточно обрати майбутню професію та виш,
- зібрати документи,
- не переплутати терміни,
- розібратися з електронним кабінетом,
- подати заяви,
- а потім чекати-молитись і дуже радіти, якщо зарахують на бюджет, і трохи менше, якщо на контракт.
Усі ці події викликають психологічний стрес, з яким багато кому важко впоратися. Окрім того, ще й забирає купу часу, майже на все літо. Особливо важко визначитися, у який виш найкраще піти навчатися і чи мрія вчитися у вибраному закладі здійсненна.
Яке рішення?
В Україні запустили чат-бот для абітурієнтів, який допоможе розрахувати ймовірність вступу до вищих навчальних закладів країни.
Як це працює?
Чат-бот "Вступ Helper" у своєму функціоналі володіє калькулятором конкурсного балу абітурієнта та розрахунком його вступу на бюджет до конкретного закладу вищої освіти.
Також, у цьому чат-боті можна знайти інформацію щодо:
- термінів вступної кампанії,
- пільг,
- конкурсного балу,
- значення пріоритетів.
"Вступ Helper" постійно оновлюється та доповнюється новими функціями та актуальною інформацією щодо вступної кампанії, і, що важливо, він є абсолютно безкоштовним.
"Мета нашої команди – зробити вступ простішим для абітурієнтів. Наш бот має інформувати, надавати впевненість, зменшувати рівень стресу та допомагати встановлювати пріоритети майбутнім студентам, а також дати їм можливість отримати бюджетне місце!", — пояснює студент КНУ імені Шевченка та голова команди розробників Олександр Кудрявченко.
Окрім розробки чат-бота, команда організаторів регулярно проводить онлайн та офлайн заходи, щоб інформувати абітурієнтів про вступ.
Там вони надають докладні відомості не лише про чат-бот, а й про те, як розібратися у вступній кампанії та зрозуміти свої пріоритети самостійно. Ці заходи відкриті для всіх охочих майбутніх вступників і безкоштовні за попередньою реєстрацією.
Проєкт реалізується в межах програми UPSHIFT, яку в Київській області впроваджує ГО "Агенція локальних ініціатив" за підтримки ЮНІСЕФ та Федерального міністерства економічного співробітництва і розвитку Німеччини через німецький державний банк розвитку KfW.
Чат-бот "Вступ Helper" доступний за посиланням.
Нагадаємо, що Projector Creative & Tech Institute розробив власний чатбот на основі технологій OpenAI. За його допомогою користувачі зможуть зорієнтуватися у світі сучасних професій та отримати варіанти професії для свого майбутнього.
Окрім того, з'явився сайт з пошуку вакансій для українських IT-спеціалістів.