Про це пише Рубрика з посиланням на сайт Української асоціації футболу.
Керманич нашого футболу наголосив на важливості соціалізації для футболістів і футболісток та запросив усіх охочих долучитися до тренувань, записатися на які можна за цією адресою mp@uaf.ua.
Заняття відбуваються в Києві на штучних полях НТК ім. В. Баннікова у вівторок та четвер (початок – о 19.00).
Варто зауважити, що ампфутбол – це постійні змагання зі збірними інших країн під егідою EAFF та чудова можливість проявити себе.
Зокрема, наша чоловіча збірна гравців з ампутованими кінцівками готується до літнього чемпіонату Європи, а жіноча команда формується в єдину збірну.
Довідка
Як повідомили у Sport.ua, син футболіста Андрія Шевченка Крістіан, якому 17 років, отримав українське громадянство.
Тепер він може виступати за юнацькі збірні нашої держави.
Зазначається, що процедура отримання громадянства форвардом "Вотфорда" Крістіаном тривала менше двох місяців.
Тепер юний футболіст може виступати за юнацькі збірні України. Проте він ще повинен пройти реєстрацію футбольного громадянства в ФІФА.
На Крістіана Шевченка очікує наставник збірної України U-19 Дмитро Михайленко. Тренер бачить його на позиції вінгера.
"Я на контакті з тренерами, з аналітиками "Вотфорда2. Дивився останні три гри його. У нього дуже гідний рівень, тому плануємо його викликати", – сказав Михайленко.
Ще у лютому стало відомо, що син Андрія Шевченка офіційно потрапив до офіційного списку гравців збірної України.
20-26 березня має пройти еліт-раунд для збірної України. Перше тренування заплановане на 16 березня. За регламентом за 2 тижні має до старту турніру бути сформована заявка.
Також український паспорт отримав півзахисник "Бенфіки" Андре Вакулюк. Але його не викликали у збірну України U-17 на еліт-раунд за право поїхати на Євро U-17.
Повідомляється, що суперниками України в елітраунді відбору на юнацьке Євро-2024 стануть команди Швейцарії, Латвії та Північної Македонії.
Нагадаємо, футбольний клуб "Шахтар" для людей з інвалідністю створить футбольну команду. Учасниками команди стануть військові ЗСУ, які під час бойових дій зазнали поранень та, як наслідок, ампутації кінцівок.
Нагадаємо, на Рівненщині відбулась презентація мобільного додатку Trenvet UA, який допомагає отримати безкоштовну спортивну реабілітацію ветеранам та військовослужбовцям. Застосунок розробила громадська організація "Федерація стронгмену України" та "Звитяга Нескорених" за підтримки Українського ветеранського фонду.
Окрім того, у Рівному відкрили інноваційний реабілітаційний центр для поранених військових Recovery, де завдяки надсучасним технологіям мультидисциплінарна команда закладу зможе надавати якісну безоплатну реабілітаційну допомогу для понад 1000 військовослужбовців щороку.
Щонайменше три російські нафтопереробні заводи зупинили перероблення або скоротили обсяги виробництва через значні збитки на… Читати більше
Уряд запускає проєкт з навчання за державний кошт жінок професіям, в яких традиційно домінували чоловіки.… Читати більше
Китай уперше поставив росії зброю для війни проти України. У відповідь на це Європейський Союз… Читати більше
У Кривому Розі на виконання розпорядження голови Дніпропетровської обладміністрації демонтували пам'ятники російським поетам Олександру Пушкіну… Читати більше
До стрілянини у Бориспільському районі Київської області причетний працівник «Муніципальної варти» громади, який входив до… Читати більше
До 100-річчя Українського радіо Національний банк України презентував пам'ятну монету, а "Укрпошта" урочисто погасила марку "Нове сторіччя… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.