Про це йдеться на сайті компанії.
Так, під час бізнес-форуму у Токіо, організованого Японсько-Токійською торгово-промисловою палатою та Торгово-промисловою палатою України, член ради директорів BGV Group Management Сергій Войцеховський презентував графітовий та берилієвий проєкти Групи як стратегічні напрями для України, а також можливості для співпраці за напрямом критичних мінералів, які може запропонувати компанія задля двостороннього розвитку передових технологій та продуктів. Зокрема BGV зацікавила японських партнерів високотехнологічними товарами, у виробництво яких протягом останніх років інвестує компанія і які у перспективі кількох років Україна та BGV зможуть запропонувати світу, а саме:
У рамках візиту представники компанії BGV у складі офіційної делегації також взяли участь у низці зустрічей із найбільшими японськими бізнес-об'єднаннями та організаціями, а також агенціями, які надають експортно-кредитну підтримку та страхування, а саме – із Японською організацією зовнішньої торгівлі (JETRO), Торгово-промисловою палатою Японії (JCCI), Експортно-кредитним агентством NEXI, Японським агентством міжнародного співробітництва (JICA), а також Японським банком міжнародного співробітництва.
Бізнес-форум у Токіо ― це перший спільний захід Японсько-Токійської торгово-промислової палати та Торгово-промислової палати України після підписання меморандуму про співпрацю. Серед 200 учасників форуму були представники бізнесу найперспективніших галузей української економіки та японські інвестори, приватні й державні компанії, корпорації, зацікавлені у співпраці.
«Приємно вражений рівнем підготовки нашої делегації: були представлені проєкти, конкретні пропозиції для інвесторів, зокрема в енергетиці та агропереробці. Японія далеко, але наша торгівля зростає, бо нас зближують цінності й віра у демократію та справедливість. 56 двосторонніх угод, підписаних напередодні, відкривають нову сторінку нашої співпраці. І саме бізнес має можливість стати фундаментом, який зміцнить українсько-японську дружбу й партнерство низкою колаборацій у різних галузях», ― зазначив Геннадій Чижиков, Президент ТПП України.
Зазначимо, що Японія є передовою високотехнологічною країною, яка активно інвестує в ринок критичних матеріалів. Тут знаходяться одні із найпотужніших компаній, які потенційно зацікавлені в інвестуванні в українські проєкти з видобутку критичної мінеральної сировини, зокрема у графіт. Прогнозується, що обсяг світового ринку анодів для літій-іонних акумуляторів зросте з 8,4 млрд доларів США у 2021 році до 21 млрд доларів США до 2026 року, що відповідає середньорічному темпу зростання (CAGR) 19,9% з 2021 по 2026 рік². Розвиток галузі зумовлений попитом на літій-іонні акумулятори, оскільки вони вважаються одними з найефективніших і найнадійніших рішень для зберігання енергії, що є доступні на сьогодні. Зростання популярності електромобілів і систем відновлюваної енергетики ще більше стимулює попит на літій-іонні акумулятори, створюючи нові можливості для виробників анодів.
На сьогодні, згідно з даними Benchmark Minerals, Японія займає третє місце на міжнародному ринку постачання аноду з натурального графіту. Так, домінуюча частка Китаю сягає 79%, 13% виготовляє Південна Корея, і 8% анодного активного матеріалу світовий ринок отримує від Японії, при цьому сировинна база японців повністю базується на імпорті графіту в країну.
Современные технологии активно внедряются в повседневную жизнь, обеспечивают комфорт и тепло в доме. Чтобы не… Читати більше
Унаслідок авіаудару російських військ по інтернату в Суджі, що в Курській області, загинули 4 людини.… Читати більше
Кількість жертв внаслідок ракетного удару рф по п'ятиповерхівці у Полтаві знову зросла. Наразі вже відомо… Читати більше
У вестибюлі станції метро «Золоті ворота» відкрилась виставка, присвячена боротьбі з гендерно зумовленим насильством «Зламай… Читати більше
На Хмельниччині відновили Осташковецьку загальноосвітню школу, що зазнала пошкоджень внаслідок російського обстрілу в 2023 році.… Читати більше
Минулого року 598 громадян Білорусі та 125 громадян росії були визнані такими, що становлять загрозу… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.