Про це повідомляє Рубрика, посилаючись на Укрінформ.
У чому проблема?
"Уже третій рік ми продовжуємо підсилювати голос України за кордоном через потужні комунікаційні проєкти. Попри те, що війна триває, і російські війська щоденно тероризують наше мирне населення, глобальний інтерес до України поступово знижується. Саме тому наразі наша команда спрямовує всі свої зусилля на те, щоб зберегти Україну в центрі міжнародної уваги. Спираючись на потужні людські історії та якісний цифровий контент, цим проєктом ми вкотре нагадуємо іноземним аудиторіям про нашу відважну боротьбу та закликаємо підтримувати Україну не лише на словах, але й на діях", — розповіла голова Brand Ukraine Марія Липяцька.
За її словами, багаторічний досвід у міжнародних комунікаціях продемонстрував, що коли йдеться про потужні людські історії, фотографії часто розповідають їх краще, ніж слова.
Яке рішення?
Колекція створена у співпраці з провідними українськими фотографами та приурочена до другої річниці повномасштабного російського вторгнення. Вона має на меті посилити комунікації України за кордоном, щоб зберегти боротьбу країни в центрі світової уваги.
Колекцію розміщено на офіційному вебсайті України war.ukraine.ua. До неї увійшли світлини провідних українських фотографів, які від початку повномасштабної війни документують руйнівні наслідки російської агресії та героїчні прояви українського спротиву. Архів відкриває можливість будь-кому стати голосом України, поширюючи якісні фото про воєнний час у соцмережах, на фотовиставках або під час мирних акцій.
Усі світлини з дозволу фотографів доступні для вільного некомерційного використання. Так, за допомогою цього проєкту Brand Ukraine також поширює культуру коректного використання якісних фотоматеріалів, з дотриманням принципів авторського права.
Як це працює?
Колекцію розміщено на офіційному сайті України war.ukraine.ua. Наразі для використання доступно понад 100 фотографій у різних категоріях, як от Occupation & War crimes, People in wartime, Help & Rescue, Infrastructure & Destruction, Defenders of Freedom, та інших.
Своїми роботами поділилися українські фотографи та фотографині, зокрема Вʼячеслав Ратинський, Марта Сирко, Олена Тіта, Валентин Кузан, Сергій Нужненко, Роман Балук, Віталій Юрасов, Павло Петров, а також команда Головного центру медіакомунікацій Державної прикордонної служби України.
Надалі проєкт буде розширюватися та доповнюватися. Будь-який фотограф має можливість долучитися до проєкту та надати свої фото для безоплатного користування, написавши редакції Brand Ukraine на пошту editors@brandukraine.org.ua.
Фінська авіакомпанія Finnair оголосила, що змушена скасувати майже 300 рейсів у грудні через акцію протесту… Читати більше
Очільник Кремля володимир путін підписав законопроєкти про заборону "пропаганди чайлдфрі", тобто відмови від народження дітей та… Читати більше
У грецькому місті Мандра комуністи напали на акцію українців, присвячену вшануванню пам’яті жертв Голодомору. Україна… Читати більше
10 українських компаній взяли участь в NEDS — це оборонно-безпекова виставка, яка проходить в Роттердамі… Читати більше
АТ "Укрзалізниця" запускає з 15 грудня прямий щоденний поїзд № 9/10 сполученням Київ – Будапешт,… Читати більше
В ніч на 23 листопада у столичному готелі відбулася смертельна стрілянина. Поліція Києва розпочала кримінальне… Читати більше
Цей сайт використовує Cookies.